Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot motoparalotnią z Mistrzem Świata i prezentacja sprzętu od 150 zł z firmą Lider Furtak (40%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Loty odbywają się z doświadczonym pilotem – Mistrzem Świata, kilkukrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Oferta dostępna: marzec – wrzesień 6:00 do 9:00 oraz od 17:00 do zachodu słońca, wrzesień i październik: 7:00 - 10.00 oraz 15:00 do zachodu słońca, listopad – marzec: cały dzień. Zalecane wygodnie obuwie na miękkiej podeszwie. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  607 329 090 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot widokowy nad Lublinem z Mistrzem Świata i prezentacją sprzętu:

  • 150 zł zamiast 250 zł za 1 lot,
  • 299 zł zamiast 500 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób).

Lokalizacje:

  • Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu, Radawiec Duży 272A, 21-030 Motycz (start z lotniska, lot nad Lublinem, Skansenem Wsi Lubelskiej, Ogrodem Botanicznym i innymi atrakcjami)
  • Spiczyn (start w dorzeczu rz. Bystrzyca do rz. Wieprz – malownicze krajobrazy lubelskich rzek wraz z panoramą Lublina)
  • Abramów (start w otulinie przyrody: bagna, jeziora, lasy, pola)

Wskazówki dla uczestników:

  • wskazane wygodne obuwie na płaskiej podeszwie, w chłodniejsze dni kurtka, ewentualnie rękawiczki, odzież nieograniczająca ruchu
  • można zabrać aparat/kamerę (przypięte na sznureczku/smyczy)

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Radawiec Duży 272A Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu, 21-030 Motycz, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83642)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Lublin (540)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (540)
Groupon (464)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry