Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kursy na operatora wózków jezdniowych z certyfikatem od 199 zł w Efekt - Szkole Nauki Jazdy

400 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ukończenie kursu pozwala obsługiwać wózki widłowe wszystkich typów: podnośnikowe, unoszące, ciągnikowe, naładowne i specjalne

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:1 osoba może kupić maks. 4 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Badania lekarskie płatne dodatkowo 200 zł. Materiały dydaktyczne płatne dodatkowo 25 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 81 743 61 71. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem zdobędziesz umiejętności przydatne na rynku pracy. Wystarczy, że udasz się do Szkoły Nauki Jazdy Efekt.

Oferta
Kurs na operatora wózków jezdniowych z certyfikatem w języku polskim i angielskim w 1 z 5 opcji:

1) 199 zł zamiast 400 zł za kurs operatora wózków jezdniowych,
2) 229 zł zamiast 600 zł za kurs operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej,
3) 229 zł zamiast 750 zł za kurs operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej i podstawowy kurs magazyniera,
4) 369 zł zamiast 800 zł za kurs operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej i podstawowy kurs magazyniera z obsługą programów magazynowych,
5) 399 zł zamiast 950 zł za kurs operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej oraz pełny kurs magazyniera z kasą fiskalną, obsługą programów magazynowych i fakturowaniem.

Uprawnienia na wszystkie typy wózków jezdniowych – naładownych, podnośnikowych, unoszących, ciągnikowych i specjalnych – są w zasięgu ręki. Umożliwiają one m.in. transport poziomy ładunków na większe odległości, holowanie ładunków na przyczepach czy rolkach, a także układanie ładunków w gniazdach. Zdanie egzaminu i zaświadczenie otrzymane po zakończeniu kursu nada uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym – również w języku angielskim. Wybrane opcje umożliwiają przejście kursu magazyniera, który pozwoli na obsługę specjalistycznego oprogramowania oraz prowadzenie dokumentacji.

Efekt - Szkole Nauki Jazdy
Szkoła z 19-letnim doświadczeniem na rynku. Oprócz szkolenia na wózki widłowe z bezpieczną wymianą butli gazowej i na magazyniera oferuje też kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy, szkolenia okresowe i kwalifikacje wstępne dla zawodowych kierowców, a także kurs na operatora koparko-ładowarki. Doświadczeni i posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia instruktorzy prowadzą zajęcia na najwyższym poziomie, czego dowodem są certyfikat ISO 9001:2008 oraz akredytacja Kuratorium Oświaty przyznane Ośrodkowi.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Narutowicza 14, 20-004 Lublin

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84853)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Lublin (537)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (537)
Groupon (466)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry