Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na operatora wózków jezdniowych od 199 zł i więcej opcji w OSK Piotr

400 złod199
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs daje uprawnienia magazyniera i do wymiany butli gazowych – nowe szanse na rynku pracy

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowa opłata (40 zł) za badania lekarskie oraz opłata (25 zł) za materiały.
Konieczna rezerwacja tel. 81 744 11 14. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 199 zł zamiast 400 zł za kurs na operatora wózków jezdniowych,
  • 229 zł zamiast 600 zł za kurs na operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej,
  • 299 zł zamiast 750 zł za kurs na operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej i podstawowy kurs magazyniera,
  • 369 zł zamiast 800 zł za kurs na operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej i podstawowy kurs magazyniera z obsługą programów magazynowych,
  • 399 zł zamiast 950 zł za kurs operatora wózków jezdniowych z wymianą butli gazowej oraz pełny kurs magazyniera (kasa fiskalna, obsługa programów magazynowych i fakturowanie). 

Kursy składają się z części teoretycznej w postaci wykładów oraz nieodzownej praktyki. Uczestnicy szkolenia poznają zasady bezpiecznej eksploatacji widłowej maszyny, następnie zasiądą za sterem i samodzielnie poprowadzą wózek. Można również nauczyć się wymiany butli gazowej w wózkach o napędzie LPG i zdobyć uprawnienia magazyniera. Umiejętności zostaną potwierdzone certyfikatem.

OSK Piotr

Ośrodek Piotr działa od 1989 roku i szkoli nie tylko przyszłych kierowców. W ofercie znajdują się również kursy doszkalające, szkolenia okresowe, przeznaczone dla instruktorów oraz kwalifikacja wstępna, uzupełniająca i przyspieszona dla różnych typów prawa jazdy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Lotnicza 3, 20-322 Lublin, LUBELSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93798)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Lublin (573)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (573)
Groupon (494)
Travelist (2)
Kuptravel (1)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Lublin jest to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym oraz kulturowym w swoim regionie. Lublin posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Wokół Lublina rozciągają się piękne krajobrazy, lasy oraz jeziora przyciągając tym ludzi spragnionych relaksu i odpoczynku. Lublin jest miastem przyjaznym zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających jak i turystów. Do Do tego miasta dociera też znany w Polsce portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. W specjalnej kategorii "Lublin" na swojej stronie prezentuje promocyjne usługi oraz produkty zawierające znaczne rabaty. Każdego dnia w serwisie Grupeo przedstawiane są propozycje ofert zawierających specjalne bony rabatowe uprawniające do skorzystania z promocji i otrzymania zniżki. Lublinianie oraz osoby związane z miastem chętnie odwiedzają lokalne restauracje, bary, hotele, punkty rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe. Znając ich oczekiwania portal Grupeo na swojej stronie internetowej prezentuje atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe i noclegowe, zniżki do smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Wybór na Grupeo jest bardzo duży i każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie- co da pełną satysfakcję z podjętej decyzji o zakupie. Grupeo to także promocyjne produkty codziennego użytku takie jak: markowe ciuchy, oryginalne perfumy, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, kursy szkoleniowe, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla najmłodszych itp. Dzięki Grupeo każdy może nabywać wysokiej jakości produkty i usługi po niższej cenie w stosunku do cen rynkowych (rabaty sięgają nawet 70%). Droga do tego jest prosta! Wystarczy tylko zakupić bon rabatowy dotyczący konkretnej oferty handlowej. Warto jednak pamiętać, że każda prezentowana na Grupeo promocja ma ograniczoną z góry dostępną ilość dla konsumentów oraz ma ściśle określony czas ważności. Trzeba więc pamiętać, aby decyzję o zakupie bonu podejmować w przewidzianym w promocji czasie, gdyż inaczej straci się możliwość jego zakupu i skorzystania ze zniżki. Grupeo zachęca ludzi do korzystania z zakupów grupowych jako ważnego elementu smartshoppingu. Nabywanie produktów i usług taniej i odczuwanie przy tym satysfakcji z dokonanego wyboru- to podstawowe zalety współpracy z serwisem Grupeo jak i korzyści płynące z zakupów grupowych na polskim rynku.

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry