Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wymiana szybki wyświetlacza w smartfonach Samsunga (169 zł) lub wyświetlacza w iPhonie (od 179 zł) w Repcom

od169
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wymiana wyświetlacza z szybką w iPhonach 5, 5S i 6 lub wymiana szybki ekranu w modelach marki Samsung (S2, S3, S4, S5)

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Warunkiem wymiany szybki wyświetlacza w smartfonach marki Samsung (S2, S3, S4, S5) jest działający wyświetlacz. 
Dodatkowe informacje: groupony można realizować od pon. do pt. w godz. 9-17. Informacje: 42 663 11 46 lub 510 733 614. Możliwość wysyłki telefonu kurierem za dodatkową opłatą 30 zł (w obie strony). 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. 
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 169 zł za wymianę szybki wyświetlacza w smartfonach marki Samsung (S2, S3, S4, S5),
  • 179 zł za wymianę wyświetlacza z szybką w iPhonie 5,
  • 249 zł za wymianę wyświetlacza z szybką w iPhonie 5S,
  • 599 zł za wymianę wyświetlacza z szybką w iPhonie 6.

Wymiana wyświetlacza z szybką w iPhonie (wyświetlacz oryginalny).

Repcom

Zdaniem specjalistów Repcom nie ma komponentu elektronicznego, którego nie da się naprawić. Dlatego stawiają oni na eliminację uszkodzeń sprzętu, a nie na jego wymianę. Wszelkie naprawy urządzeń (laptopów, smartfonów czy monitorów) realizują samodzielnie (bez pośredników) przy profesjonalnie wyposażonych stanowiskach serwisowych. 

Do Repcom można udać się w przypadku awarii karty sieciowej, konieczności reballingu mostów (układ grafiki, mostek północny, mostek południowy) czy awarii smartfonu (m.in. Apple, HTC, Samsung, Sony, LG). Na naprawy serwis udziela 12 miesięcy gwarancji.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Al. Kościuszki 80/82 lok. 505, 90-437 Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91303)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (787)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (787)
Groupon (1115)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry