Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie brodawek metodą elektrokoagulacji od 79,90 zł w Biosano

250 złod79,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Elektrokoagulacja: koagulacja białka tkankowego poprzez jego termiczne uszkodzenie

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń.
Konieczna rezerwacja tel. 508 057 832. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

O atrakcyjności skóry świadczy jej gładkość i brak defektów. Takie efekty uzyskasz po wizycie w gabinecie Biosano z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Usuwanie brodawek metodą elektrokoagulacji w 1 z 3 opcji:

1) 79,90 zł zamiast 250 zł za usunięcie do 5 brodawek,
2) 129,90 zł zamiast 500 zł za usunięcie do 10 brodawek,
3) 169,90 zł zamiast 750 zł za usunięcie do 15 brodawek.

Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnym urządzeniom, kłopotliwe i niechciane niedoskonałości skóry usunąć można metodą elektrokoagulacji. Podczas tego zabiegu wykorzystywane są impulsy elektryczne, które ścinają białko w tkankach, zamykają naczynka i tym samym skutecznie likwidują brodawki. Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i nie wymaga ograniczenia aktywności zawodowej. Po zabiegu należy unikać kąpieli w basenie a także ekspozycji na słońce i wizyt w solarium. Proces gojenia jest krótki i trwa w zależności od wrażliwości skóry od jednego do kilku dni.

Przeciwwskazania do zabiegu: rozrusznik serca, zaburzenia krzepnięcia, zaburzenia krążenia, niewyregulowana cukrzyca, ciąża.

Biosano
Salon specjalizuje się w kosmetyce estetycznej – w makijażu permanentnym i tatuażu – lecz dla klientów przygotowano również takie zabiegi, jak m.in. drenaż limfatyczny, elektrostymulację, modelowanie sylwetki i opalanie natryskowe. O wysokiej jakości usług świadczą stosowane tam kosmetyki wiodących marek takich jak Clarena, nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie personelu, który może pochwalić się także licznymi certyfikatami, w tym: SpeedBronzer, Microdermabrasion Diamond Skin System.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Julianowska 5/7 lok. 354, 91-473 Łódź (Łódź-Bałuty)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (787)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (787)
Groupon (1115)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry