Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

USG wybranego narządu od 59,99 zł i więcej w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie USG w szybki i bezbolesny sposób określa stan narządów wewnętrznych z możliwością wykrycia chorób

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 42 631 36 70.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Przenikliwy umysł i dogłębna autoobserwacja to czasem za mało, by dotrzeć do własnego wnętrza. Ułatwi Ci to badanie USG, oferowane z grouponem w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej.

Oferta
Badanie USG w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za USG wybranego narządu,
2) 99,99 zł za USG przepływów naczyniowych metodą Dopplera kończyn górnych lub dolnych,
3) 169,99 zł za USG przepływów naczyniowych metodą Dopplera kończyn górnych i dolnych.

W opcji 1. do wyboru: jama brzuszna, układ moczowy, narządy rodne, piersi, tarczyca, gruczoł krokowy.

USG żył metodą Dopplera to bezinwazyjne i bezbolesne badanie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych, nie wymagające wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta. Polega ono na rejestrowaniu przez aparat USG, a następnie przetwarzaniu na obraz zmian częstotliwości fali ultradźwiękowej po jej odbiciu od poruszających się krwinek.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 min
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania/zabiegu: wydruk lub wiadomość e-mail
  • konsultacja w pakiecie: tak

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej
Ośrodek specjalizuje się w diagnostyce i terapii różnorodnych schorzeń z wykorzystaniem promieniowania laserowego. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wysokiej klasy urządzeniom sprowadzonym od zagranicznych producentów (w tym laser CO2, KTP, He-Ne) personel medyczny i techniczny może określić stan organizmu, leczyć stany zapalne, cofnąć oznaki starzenia i przywrócić sprawność ruchową. W ofercie centrum są usługi z zakresu m.in. chirurgii, dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii, rehabilitacji, stomatologii, onkologii i laryngologii.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wólczańska 215, 93-005 Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14381)
Cała Polska (365)
Bilety (106)
lokalne
Łódź (703)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry