Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Testy alergiczne metodą biorezonansu (od 39,99 zł) w KRIS-MED

89 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 55%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sprawdzenie odporności na najczęściej spotykane kombinacje alergenów

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jeśli zabieg nie będzie możliwy do wykonania, nastąpi zwrot pełnej kwoty.
Konieczna rezerwacja tel.  886 444 422. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Testy alergiczne wykonywane metodą biorezonansu: 

 • 39,99 zł zamiast 89 zł za test na 60 alergenów,
 • 59,99 zł zamiast 125 zł za test na 90 alergenów,
 • 69,99 zł zamiast 192 zł za test na 180 alergenów,
 • 89,99 zł zamiast 326 zł za test na 360 alergenów.

Testy alergiczne przeprowadzane są przy użyciu aparatu, który wykorzystuje drgania elektromagnetyczne istniejące w organizmie człowieka i wokół niego. Drgania te przy pomocy specjalnych elektrod można wychwycić z powierzchni skóry oraz z tkanek i narządów. W ten sposób możliwe jest skuteczne wykrywanie alergenów lub patogenów, a także przeprowadzanie terapii. Testy są zupełnie nieinwazyjne, wyniki zaś uzyskuje się natychmiastowo. 

Badanie wykrywa m.in.:

 • zaburzenia metabolizmu,
 • obciążenia glutenem, kazeiną,
 • obecność metali ciężkich (nikiel, miedź, cynk, aluminium itd.),
 • toksyny (np. borreli, grzybów itd.),
 • ogniska zakaźne (czyli osłonięte otoczką śluzową skupiska wirusów, bakterii lub grzybów),
 • pasożyty (np. tasiemiec, glista ludzka, owsik itd.),
 • pierwotniaki (np. rzęsistki, lamblia itd.),
 • wirusy (np. adenowirusy, herpesowirusy itd.),
 • bakterie (np. borrelia, chlamydia, helicobacter, paciorkowce, gronkowce itd.),
 • grzyby, pleśnie i roztocza (np. candida, pleśniowce, aspergillus itd.).

KRIS-MED

W placówce wykonuje się różnorodne usługi medyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i skutecznych, sprawdzonych metod. Diagnostyka alergenów przeprowadzana jest na przykład z wykorzystaniem specjalistycznego aparatu Bicom 2000. Dodatkowym atutem tej metody jest jej bezbolesny charakter, dzięki któremu sprawdzi się ona nawet w terapii dziecięcej. W ofercie przychodni można też znaleźć analizę włosa, testy nietolerancji pokarmowej oraz terapię przeciw łakomstwu i podjadaniu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Maksyma Gorkiego 21a, 92-524, Przychodnia Miejska, 92-524 Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91465)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (795)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (795)
Groupon (1115)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry