Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Przegląd klimatyzacji z wymianą czynnika i ozonowaniem od 49,99 zł w serwisie Zamiennik

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ozonowanie pozwala na pozbycie się wszelkich drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów z wnętrza auta

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje sprawdzenia szczelności.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 15 zł.  Oferta obejmuje wyłącznie sprawne klimatyzacje.
Konieczna rezerwacja tel. 574 751 724 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poczuj podmuch świeżego powietrza, wykonując przegląd klimatyzacji w serwisie Zamiennik z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Przegląd klimatyzacji z wymianą czynnika chłodzącego i ozonowaniem w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za usługę z wymianą 100 g czynnika chłodzącego,
2) 89,99 zł za usługę z wymianą 500 g czynnika chłodzącego,
3) 179,99 zł za usługę z opcji 2. dla 2 samochodów.

Zamiennik
Zlokalizowany nieopodal Manufaktury serwis oferuje kompleksowe usługi samochodowe. Opony, klimatyzacja, elektryka, układ jezdny i paliwowy – nic nie stanowi zagadki dla tutejszych mechaników. Znajomość tajników konstrukcji dwuśladów przywraca im dawną sprawność, co potwierdza głośne echo zadowolenia właścicieli. Ponadto podczas dokonywanej naprawy, można zaopatrzyć się w wysokiej jakości oleje oraz inne materiały eksploatacyjne i części.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Srebrzynska 6, 91-074 Łódź, LODZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91465)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (795)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (795)
Groupon (1115)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry