Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Podniebna przygoda od 249 zł nad Łodzią

od249
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia:W okresie od 01.10.2015 do 31 03.2016 mogą wystąpić ograniczenia w ustalaniu terminów realizacji lotów ze względu na pojawianie się niskich temperatur, zwiększoną wilgotność powietrza i niebezpieczeństwo oblodzenia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 1. opcja Standard będzie realizowana pod warunkiem zebrania się grupy 2 lub 3 osób zależnie od dostępnego samolotu.
Konieczna rezerwacja tel. 730 607 640 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem:

  • 249 zł za opcję STANDARD dla 1 osoby (grupa min. 2-3 osób),
  • 399 zł za opcję VIP (samolot dostępny na wyłączność dla 1 osoby),
  • 599 zł za opcję VIP extra (opcja VIP + trening).

W ramach spotkania uczestnicy podniebnej przygody otrzymają podstawowe wiadomości i instrukcje dotyczące lotu, aby mogli czuć się bezpiecznie i rozumieć to, co będą obserwować. Będzie to spora dawka zagadnień z dziedziny aerodynamiki, meteorologii, procedur operacyjnych i medycyny lotu. Następnie uczestnicy wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej „checklisty”. Reszta należy do pilota, który przejmie inicjatywę jeśli uczestnicy zdecydują się lecieć. W czasie lotu będą mogli obserwować to, co jest niewidoczne z pozycji piechura. Poczują delikatne przeciążenia, a nade wszystko poczują się wolni jak ptaki, wszelkie ich problemy staną się bez znaczenia. Na długo nie zapomną tych chwil i będą chcieli je powtórzyć.

Spotkanie trwa 60 minut, z czego 30 min w samolocie (lot około 20 min) - dla opcji STANDARD i VIP. W opcji 3. nastąpi dodatkowo zapoznanie z elementami praktycznego pilotażu z treningiem, po którym uczestnik niemal samodzielnie będzie potrafił wykonać następujące fazy lotu: lot po prostej z utrzymaniem wysokości, prędkości i kursu, skoordynowany zakręt, kontrolowane wznoszenie i zniżanie. Uczestnik lotu będzie uczestniczył w procedurze BRAVO (wspólne pilotowanie) w czasie startu i lądowania. Czas lotu: 30 minut.

Miejsce spotkania: Lotnisko Łódź-Lublinek, ul. Pilska 9.

Samoloty: m.in. Cessna, Piper, Tecnam zależnie od dostępności.

Fundacja SkyLife

Podziwianie Łodzi i jej okolic z lotu ptaka jest możliwe dzięki doświadczonym pilotom współdziałającym ze SkyLife, którzy zabierają w przestworza samolotem Cessna, Piper czy Tecnam. Warto wiedzieć, że Fundacja SkyLife przeznacza część przychodu na szerzenie wiedzy i urzeczywistnianie lotniczych marzeń wśród podopiecznych innych fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pilska 9, 93-467 Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92646)
Shopping (71)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Łódź (801)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (801)
Groupon (1116)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry