Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne z antyrefleksem i wiecej: 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł i więcej w salonie Lepszy Wzrok

150 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 73%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Zadbaj o wzrok: groupon wart nawet 480 zł na okulary korekcyjne i więcej
  • 3 lokalizacje do wyboru: ul.Narutowicza, ul. Pomorska, Piwna

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Po przekroczeniu wartości grouponu różnicę należy dopłacić. Cennik usług: badanie wzroku – 80 zł, oprawki – od 100 zł, szkła z antyrefleksem – 180 zł, wykonanie – 40 zł. Szkła montowane do opraw zakupionych tylko w "Lepszym Wzroku". Niewykorzystanie usługi objętej wartością grouponu nie powoduje przesunięcia jej równowartości na inną usługę.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (42) 307 55 50 lub 798 190 455. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeżeli widzisz tylko czubek własnego nosa, to znak, że czas na zmianę perspektywy. Udaj się czym prędzej do salonu Lepszy Wzrok z dzisiejszym grouponem i wybierz odpowiednie okulary.

Oferta

1) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem,
2) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i badaniem wzroku pod kątem doboru okularów lub
3) 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 480 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem, badaniem wzroku pod kątem doboru okularów i dodatkową parą szkieł z antyrefleksem (do wykorzystania dla siebie lub bliskiej osoby).

Specjalistyczne badania wzroku (opcja 2. i 3.) to pierwszy krok w wyborze odpowiednich szkieł. Po dokładnym określeniu wady pracownik salonu pomoże dobrać oprawki dopasowane do rysów twarzy. W ofercie znajdują się oprawy klasyczne, awangardowe oraz te odpowiadające aktualnym trendom. Szkła pokryte będą powłoką antyrefleksyjną, by wyeliminować uciążliwe dla oczu refleksy świetlne, czyli tzw. odblaski.

Lepszy Wzrok
Firma na pierwszym miejscu stawia jakość wykonywanych usług i szacunek do klienta. Dlatego też odwiedzający salony Lepszy Wzrok mogą liczyć nie tylko na pomoc w dopasowaniu okularów i soczewek, ale również na wykonanie pomiarów ostrości widzenia czy analizę wyników testów. W ofercie znajdują się soczewki progresywne, dwuogniskowe, a także te przeznaczone do użytku przy komputerze czy podczas jazdy samochodem.

Lepszy Wzrok to również gabinety lekarskie, które - jako nieliczne w woj. łódzkim - prowadzą ćwiczenia wzrokowe oraz oferują pomoc w doborze szkieł pryzmatycznych i aplikację progresywnych soczewek kontaktowych. Gabinety dają gwarancję adaptacji na zakupione produkty, czyli bezpłatną wymianę soczewek w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pomorska 66/68 Narutowicza 55, 91-409 Łódź (Łódź-Śródmieście)
ul. Narutowicza 55, 90-000 Łódź
ul. Piwna 47, 94-114 Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91178)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (793)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (793)
Groupon (1115)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry