Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Oczyszczająca hydrokolonoterapia z konsultacją za 129,99 zł w gabinecie Colonnet (zamiast 200 zł)

200 złod129,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 35%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Całkowicie bezpieczny zabieg trwający ok. 45 min (oraz czas na konsultację) oczyszcza organizm, likwiduje zaparcia i wzdęcia

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przeciwwskazania do zabiegu zawarte zostały w treści oferty.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 844 258. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 129,99 zł zamiast 200 zł za zabieg hydrokolonoterapii z konsultacją dla 1 osoby.

Przeciwwskazania medyczne: ciąża, krwawiące hemoroidy, niewydolność nerek, wrzody jelita, pęknięcia i szczeliny odbytu w stanie ostrym, ostre lub przewlekłe zapalenie okrężnicy, podejrzenie o perforację okrężnicy, niedawno odbyta operacja jelita grubego (krócej niż pół roku), wysokie nadciśnienie tętnicze (niekontrolowane), przepuklina brzuszna, marskość wątroby, ostra anemia.

Ośrodek Hydrokolonoterapii i Profilaktyki Zdrowia Colonnet

Kierując się maksymą Hipokratesa „Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”, centrum od 2004 roku świadczy usługi z zakresu medycyny zapobiegawczej, profilaktyki zdrowotnej, odnowy biologicznej oraz prawidłowego żywienia. Ośrodek jako jeden z pierwszych w Polsce oferuje kompleksowe podejście do zwalczania nadwagi i szeregu chorób przewlekłych metodami naturalnymi.

Colonnet specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu zabiegu hydrokolonoterapii (nowoczesnej formie, jednej z najstarszych i najskuteczniejszych metod naturalnego przywracania zdrowia za pomocą płukania jelita grubego) oraz przeprowadzaniu testu na nietolerancję pokarmową (sprawdza on reakcję organizmu na 58 podstawowych produktów żywnościowych) – na jego podstawie opracowywany jest indywidualny program żywienia dla każdej badanej osoby. Colonnet oferuje także porady dietetyczne i profesjonalne masaże ciała, a wśród specjalistów centrum są lekarze medycyny oraz fizjoterapeuci z tytułami magistrów wychowania zdrowotnego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. dr. Seweryna Sterlinga 27/29, 90-212 Łódź (Łódź-Śródmieście)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Łódź (782)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (782)
Groupon (1105)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry