Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot dwuosobową motoparalotnią: podniebna przygoda z LotWidokowy.pl (do -41%)

250 złod149
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niesamowita przygoda i okazja do podziwiania krajobrazów z lotu ptaka: dawka pozytywnych emocji, pozwalająca poczuć się naprawdę wolnym

Groupon ważny przez 10 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika: 110 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Realizacja w Skierniewicach wymaga zebrania się grupy minimum 10 osób. W pozostałych lokalizacjach, realizacja możliwa jest codziennie jeśli warunki pogodowe są odpowiednie.
Dodatkowe informacje: możliwość dokupienia filmu na miejscu (80 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzję podejmuje pilot). W przypadku opcji z filmem: należy zabrać ze sobą kartę pamięci micro-SD (minimum 4 GB); możliwość zakupu na miejscu. Przed lotem należy podpisać regulamin (po wcześniejszym zapoznaniu się z nim) i oświadczenie członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: https://lotwidokowy.nakiedy.pl/ w ciągu 14 dni od dnia zakupu (jest to niezbędne, aby rozpocząć realizację grouponu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


 

Wybierz 1 z 4 opcji

Lot motoparalotnią:

  • 149 zł zamiast 250 zł za pakiet Standard dla 1 osoby (bez filmu full HD),
  • 297 zł zamiast 500 zł za pakiet Standard dla 2 osób (bez filmu full HD),
  • 279 zł zamiast 400 zł za pakiet VIP dla 1 osoby (z filmem full HD),
  • 549 zł zamiast 800 zł za pakiet VIP dla 2 osób (z filmem full HD).

Oferta polecana przez:

  • Szkoła Paralotniowa CloudBase
  • Wojciech Bógdał - Mistrz Świata, Mistrz Europy, Mistrz Polski
  • Norbert Nowicki - Vice Mistrz Świata i Polski w lotach tandemowych motoparalotnią
  • Marek Furtak - Vice Mistrz Świata, Vice Mistrz Polski, Dwukrotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata
  • Marian Drężek - Mistrz Europy
  • Robert Werenc - Mistrz Polski, konstruktor lotniczy, prekursor latania tandemowego

LotWidokowy.pl

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi i poznać ludzi z pasją, mogą wziąć udział w podniebnej przygodzie. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji związanych z samym bujaniem w obłokach oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Po wyłączeniu silnika w powietrzu przez pilota lot szybujący kontynuowany jest w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, co pozwala delektować się pięknem Ziemi z góry. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. Warto dodać, że podniebny wojaż można połączyć z wieczorami panieńskimi lub kawalerskimi (z szampanem na lotnisku) – wystarczy wcześniej skontaktować się z LotWidokowy.pl.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Skierniewice, 06-100 Skierniewice
ul. Pałacowa Wilanów, 02-790 Warszawa
ul. Trakt Królewski 1 Wojcieszyn, 05-082 Stare Babice
ul. Górczewska 202, 01-460 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91626)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (795)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (795)
Groupon (1113)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry