Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo od 2999 zł w Szpitalu Pulsmed

od2999
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg odessania zbędnej tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem ultradźwięków

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18. roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opłaty uzupełniające: konsultacja z lekarzem w cenie 150 zł. Jeśli zabieg nie jest możliwy, nastąpi zwrot pełnej kwoty. Zachęca się pacjentów do uzyskania niezależnej opinii medycznej przed wybraniem inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Obowiązuje zasada poufności w relacji terapeuta-klient z wyłączeniem celowego działania na szkodę klienta. Czas trwania zabiegów/sesji: 1-6 godz. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Wymagane badania przed zabiegiem: Przed przystąpieniem do zabiegu niezbędna jest konsultacja lekarska i ocena ogólnego stanu zdrowia. Wykonywane jest badanie EKG oraz badania laboratoryjne: morfologia, APTT, poziom elektrolitów. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 42 663 02 10. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 36-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo:

  • 2999 zł za liposukcję na 2 punkty,
  • 5989 zł za liposukcję na 4 punkty.

Przeciwwskazania medyczne:

  • problemy kardiologiczne,
  • nieuregulowane ciśnienie,
  • cukrzyca,
  • zaburzenia krzepliwości,
  • ciąża i laktacja,
  • infekcje ropne skóry,
  • nieustabilizowane choroby przewlekłe,
  • choroby autoimmunologiczne.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26, 90-248 Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91473)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (795)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (795)
Groupon (1115)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry