Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kursy specjalistyczne z certyfikatem MEN: księgowość, KPiR, kadry i płace w Akademii Specjalistów FINANSUS od 339,99 zł

500 złod339,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 32%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kursy umożliwiają poznanie zagadnień ze sfery finansów, prowadzenia firmy i księgowości

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Materiały dodatkowo płatne. Grupy min. 6-osobowe. Kursy kończą się egzaminem pisemnym. Na zakończenie kursu: Specjalista ds. Małej Firmy (KPiR) uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Kursy: Specjalista ds. Kadr i Płac, Samodzielny Księgowy na księgach handlowych (I i II stopnia), Główny Księgowy (III stopnia) zakończone certyfikatem potwierdzający posiadanie kwalifikacji zawodowych (szczegóły w treści oferty). Aktualne terminy kursów na stronie www.  1 godz. lekcyjna = 45 min.
Konieczna rezerwacja tel. 728 207 579. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 339,99 zł zamiast 500 zł za 40-godzinny kurs z cert. MEN: Specjalista ds. małej firmy (KPiR),
 • 659,99 zł zamiast 1000 zł za 70-godzinny kurs z cert. MEN: Specjalista ds. kadr i płac,
 • 1149,99 zł zamiast 1700 zł za 160-godzinny kurs z cert. MEN: Samodzielny księgowy na księgach handlowych (I i II stopień),
 • 1249,99 zł zamiast 2000 zł za 155-godzinny kurs z cert. MEN: Główny księgowy (III stopień).

Specjalista ds. małej firmy (KPiR)

 • kurs adresowany jest m.in. do osób prowadzących działalność gospodarczą lub rozpoczynających własny biznes i pracowników biur rachunkowych.

Opis: 

 • przygotowanie słuchaczy do samodzielnego prowadzenia księgowości małej firmy,
 • praktyczne podejście do omawianych zagadnień,
 • w trakcie zajęć, słuchacze zapoznają się z programem księgowym Rachmistrz GT.

Program kursu obejmuje:

 • zagadnienia prawa gospodarczego,
 • zagadnienia prawa pracy,
 • zasady prowadzenia książki przychodów i rozchodów (księgowanie zdarzeń gospodarczych),
 • obsługa programu księgowego Rachmistrz GT.

Kurs kończy się egzaminem pisemnym. Po jego zdaniu uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu.

Specjalista ds. kadr i płac:

 • kurs obejmuje zagadnienia od podstaw, adresowany jest do osób, które pracują już w kadrach i płacach i chcą uporządkować swoją wiedzę, a także tych, które chcą poznać nowe zagadnienia,
 • kurs podzielony na moduły: kadry, płace, ubezpieczenia ZUS z programem Płatnik,
 • słuchacze mają możliwość zapoznania się z programem kadrowo-płacowym,
 • zajęcia zostały zorganizowane tak, aby połączyć teorię z praktyką,
 • przygotowanie słuchaczy do pracy w kadrach i płacach.

Program kursu obejmuje:

 • prawo pracy,
 • płace i podatki,
 • ubezpieczenia społeczne,
 • obsługa programu Płatnik.

Kurs kończy się egzaminem pisemnym. Po jego zdaniu, uczestnicy otrzymują certyfikat, który potwierdza posiadanie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu Specjalista ds. Kadr (kod zawodu: 242307) i Specjalista ds. Wynagrodzeń (kod zawodu: 242310).

Samodzielny księgowy na księgach handlowych (I i II stopnia)

 • kurs księgowości I i II stopnia od podstaw, adresowany jest do osób, które chcą uporządkować i pogłębić swoją wiedzę oraz do tych, które chcą zdobyć nowe umiejętności,
 • przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu księgowego,
 • połączona teoria z praktyką w formie warsztatów komputerowych.

Program kursu obejmuje: 

 • podstawy rachunkowości,
 • rachunkowość finansową,
 • zagadnienia prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT),
 • zagadnienia prawa gospodarczego, prawa pracy i prawa cywilnego.

Kurs kończy się egzaminem pisemnym. Po jego zdaniu uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu, który potwierdza posiadanie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu księgowy (kod zawodu 331301, 241103).

Główny księgowy (III stopnia)

 • kurs księgowości adresowany do osób zaawansowanych, które ukończyły kurs księgowości I i II stopnia lub posiadają minimum 2-letnie doświadczenie pracy w księgowości,
 • praktyczne przygotowanie słuchaczy do pełnienia funkcji głównego księgowego.

Program kursu obejmuje:

 • zagadnienia prawne,
 • rachunkowość finansową,
 • rachunkowość zarządczą,
 • elementy analizy finansowej.

Kurs kończy się egzaminem pisemnym. Po jego zdaniu uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu, który potwierdza posiadanie kwalifikacji zawodowych w obrębie zawodu głównego księgowego (kod zawodu 121101). 

Uczestnicy po zdanym egzaminie otrzymują certyfikat z kodem zawodu oraz zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Akademia Specjalistów FINANSUS

Dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, przekwalifikować się lub rozpoczynają pracę w księgowości i działach pokrewnych, Akademia Specjalistów Finansus przygotowała profesjonalne kursy zawodowe. Pod okiem doświadczonych profesjonalistów można zgłębiać tajniki m.in. prawa gospodarczego, prawa pracy, a także nauczyć się obsługi programów Rachmistrz GT czy Płatnik.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Łagiewnicka 54 /56 (biurowiec BCB), 91-463 Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83886)
Shopping (66)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Łódź (752)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (752)
Groupon (1051)
Travelist (9)
Triverna (7)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry