Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konserwacja laptopa lub konsoli od 29,99 zł w Quality PC

100 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wyczyszczenie radiatora i wentylatora: wydłużenie żywotności – obniżenie głośności pracy i zwiększenie efektywności pracy urządzenia

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel. 42 235 34 43 lub 504 044 145. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Powiedzenie „praca wre” w odniesieniu do funkcjonowania komputera zwykle nie oznacza efektywności. Czasem warto lekko schłodzić atmosferę, aby zapewnić sobie i Twoim sprzętom sprawniejsze działanie. Wybierz się z dzisiejszym grouponem do Quality PC.

Oferta
Konserwacja laptopa lub konsoli do gier (rozkręcenie laptopa, wyczyszczenie radiatora i wentylatora oraz wymiana materiałów termoprzewodzących) w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 100 zł za konserwację 1 sprzętu,
2) 49,99 zł zamiast 200 zł za konserwację 2 sprzętów,
3) 69,99 zł zamiast 300 zł za konserwację 3 sprzętów.

Serwisanci z salonu komputerowego zajmą się sprzętem i wyczyszczą jego wnętrze. Dokładne pozbycie się kurzu i innych zanieczyszczeń z powierzchni i mechanizmów wentylatora oraz radiatora pomoże obniżyć temperaturę panującą we wnętrzu sprzętu, co z kolei usprawni jego działanie i pozwoli mu w pełni wykorzystać moce obliczeniowe. Na koniec zostaną wymienione materiały termoprzewodzące. Obniży się poziom hałasu, a to bez wątpienia wpłynie na komfort i spokój w miejscu pracy.

Quality PC
Sklep komputerowy połączony z serwisem – działalność Quality PC dowodzi, że można z powodzeniem realizować taką formułę biznesową. Firma powstała w 2009 roku, jednak zatrudnieni tu specjaliści mają o wiele większe, bo sięgające kilkunastu lat, doświadczenie w branży komputerowej. Obecnie oprócz konserwacji sprzętu zajmują się też projektowaniem stron internetowych, szablonów firmowych na portalach akcyjnych, sklepów internetowych oraz materiałów poligraficznych (wizytówek, ulotek i innych), a także budowaniem i utrzymywaniem sieci LAN i WLAN. W ofercie sprzedawanego sprzętu, oprócz uznanych marek, można znaleźć też te mniej rozpoznawalne, które odznaczają się korzystnym stosunkiem ceny do jakości.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Piotrkowska 125, 90-430 Łódź (Łódź-Śródmieście), Łódzkie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90816)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Łódź (795)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (795)
Groupon (1117)
Travelist (9)
Triverna (6)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry