Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Japońska uczta: 42 kawałki maki i nigiri za 59,99 zł i więcej opcji w Bento Sushi (do -45%)

108 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 44%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zestawy od 42 do 80 kawałków smakowitego sushi, oferta dostępna na wynos lub opcjonalnie z dowozem

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu (z wyłączeniem 14.02., 8.03., 24.12. i 31.12.) i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta na wynos lub z dostawą. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostawa na terenie Łodzi płatna 12 zł. Opakowanie w opcji na wynos płatne 8 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 515 206 729 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada (nieodebrany zestaw przepada).
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Zestawy sushi w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 108 zł za zestaw mały (34 szt. maki + 8 szt. nigiri),
2) 89,99 zł zamiast 159 zł za zestaw średni (50 szt. maki + 12 szt. nigiri),
3) 119,99 zł zamiast 219 zł za zestaw duży (60 szt. maki + 20 szt. nigiri).

W zestawach:

Zestaw mały:

 • 12 x hosomaki łosoś/tuńczyk, 
 • 10 x uramaki surimi/awokado/mango, sezam, migdał, 
 • 6 x futomaki łosoś/ogórek, 
 • 6 x futomaki omlet tamago, 
 • nigiri: 2 x surimi,, 2 x łosoś, 2 x tamago, 2 x saba.

Zestaw średni:

 • 12 x hosomaki łosoś/tuńczyk, 
 • 10 x łosoś rainbow, 
 • 5 x futomaki łosoś, awokado, 
 • 5 x futomaki tuńczyk, słodki sos chili, 
 • 8 x futomaki surimi, serek tofu, 
 • 10 x uramaki krewetka, sezam, migdał, 
 • nigiri: 3 x łosoś, 3 x tuńczyk, 3 x krewetka, 3 x surimi.

Zestaw duży:

 • 12 x hosomaki łosoś/tuńczyk, 
 • 10 x uramaki łosoś, migdał, 
 • 10 x futomaki łosoś, awokado, 
 • 8 x futomaki tuńczyk/węgorz, słodki sos chili, 
 • 10 x kawior maki,
 • 10 x łosoś rainbow awokado, 
 • nigiri: 5 x łosoś, 5 x tuńczyk, 5 x krewetka, 5 x surimi.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gdańska 57, 90-612 Łódź, łódzkie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84853)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Łódź (753)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (753)
Groupon (1052)
Travelist (9)
Triverna (7)

Polub nas na Facebooku:

Łódź jest to miasto położone w środkowej Polsce. Jest na stałe wpisane w historię i postrzegane jako obszar o charakterze typowo przemysłowym. Łodź jest trzecim miastem pod względem liczby mieszkańców, natomiast czwartym pod względem powierzchni. Jest to znany węzeł transportowy, gdzie krzyżują się drogi lądowe, linie kolejowe. Nieopodal miasta istnieje także nowoczesny port lotniczy. Łódź jako przemysłowa metropolia pełni znaczącą rolę dla rozwoju gospodarczego naszego kraju. Dla odmiany posiada też uniwersytet oraz liczne szkoły wyższe. Turyści chętnie odwiedzają stare dzielnice łodzi, oraz zabytkowe ulice, a w nich różnego rodzaju fabryki, manufaktury, zakłady przemysłowe i muzea. Łódź zalicza się także do miejsc przyjaznych artystom i aktorom. Warto odwiedzić filharmonie, teatr, liczne galerie sztuki czy na przykład kino. Wszystko zachowane jest w stylu nawiązującym do tradycji tego pięknego miasta. Obecnie Łódź stara się łączyć swoją przemysłową przeszłość ze współczesnością. W mieście znajduje się wiele modnych restauracji, pubów, galerii handlowych czy też miejsc przeznaczonych na rekreacje - parki, deptaki itp. Portal zakupów grupowych Grupeo na swojej stronie internetowej pragnie dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do mieszkańców Łodzi, ale także do ludzi, którzy znajdują się tutaj w podróży służbowej lub po prostu spędzają wolny czas. W serwisie Grupeo w specjalnym katalogu "Łódź" zebrane są najlepsze promocje i rabaty związane ściśle z tą miejscowością. Użytkownicy odwiedzający Grupeo mają możliwość zakupienia promocyjnych bonów uprawniających do otrzymania zniżek cenowych na prezentowane tutaj produkty i usługi. A trzeba przyznać, że na Grupeo wybór jest bardzo duży i pomaga to zaoszczędzić spore pieniadze - wśród ludzi mającym różne oczekiwania i wymagania. Każdy znajdzie tutaj promocyjne oferty hoteli, punktów noclegowych, sprawdzonych restauracji, siłowni, klubów fitnessu itp. Grupeo promuje też wydarzenia związane z kulturą i rozrywką, dostarczając na rynek kupony na atrakcyjne imprezy. Dzięki Grupeo można też nabyć bony na usługi kosmetyczne, dentystyczne, fryzjerskie czy też fotograficzne. Warto przeglądnąć całą szeroką gamę ofert, zawierającą znaczne rabaty. Grupeo poleca także promocyjne elementy wyposażenia domu i ogrodu, akcesoria motoryzacyjne, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennego użytku. Również osoby, które chciałyby skorzystać z efektywnych szkoleń czy różnego rodzaju kursów znajdą tutaj coś czego potrzebują. Grupeo to oszczędność czasu, pomoc w planowaniu, a także bardzo duże korzyści finansowe. Dzięki Grupeo można nabywać produkty i usługi dużo taniej w stosunku to ofert rynkowych. Warto więc korzystać z dostępnych tutaj ofert promocyjnych w wyznaczonym terminie, aby nie stracić okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry