Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zdjęcie pantomograficzne od 39,99 zł w Centrum Medycznym LiderDent

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zdjęcie pozwala na ocenę stanu uzębienia, jakości leczenia kanałowego, wypełnień, a także diagnozę zmian zapalnych

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wykonanie usługi może być wykonane na podstawie skierowania od lekarza lub musi być poprzedzone bezpłatną wizytą u lekarza stomatologa w Lider Dent.
Konieczna rezerwacja tel. 500 13 22 44 lub email: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

zdjęcie panoramiczne uzębienia

  • 39,99 zł za zdjęcie pantomograficzne (RTG panoramiczne) dla 1 osoby,
  • 74,99 zł za zdjęcie pantomograficzne (RTG panoramiczne) dla 2 osób.

Pantomograficzne zdjęcie zębów pokazuje stan całego uzębienia, łącznie ze stawami skroniowo-żuchwowymi oraz zatokami szczękowymi. RTG pantomograficzne zębów konieczne jest przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego oraz przed chirurgicznym usunięciem zatrzymanych (niewyrośniętych) zębów. W implantologii pomocne jest w ocenie ilości kości i miejsca do wprowadzenia implantu. Zdjęcie pantomograficzne przydatne jest też w wykryciu i ocenie chorób przyzębia, a także podczas leczenia protetycznego (pomaga zaplanować pracę i dobrać odpowiedni rodzaj uzupełnień protetycznych).

Lider Dent Centrum Medyczne

Kompleks medyczny skupia w jednym miejscu specjalistów w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej oraz chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, protetyki i periodontologii. Poza profesjonalnym personelem medycznym i zaawansowanym technologicznie sprzętem (m.in. RTG), centrum wyróżnia indywidualne podejście do klientów i troska o ich potrzeby. Gabinety – wolne od barier architektonicznych – dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o najmłodszych pacjentach organizowane są wizyty adaptacyjne, dzięki którym kształtowany jest ich pozytywny stosunek do stomatologa. Natomiast terminy wizyt dopasowywane są do możliwości czasowych konkretnych pacjentów – w LiderDent istnieje możliwość leczenia nawet w późnych godzinach wieczornych, a także w dni świąteczne.

Poza zębami w centrum zatroszczyć się można o kondycję ciała, w ofercie bowiem znajduje się szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych, m.in. klasyczny, sportowy, izometryczny czy wyszczuplający. Od września 2013 dostępne są dla klientów gabinety endokrynologa, dermatologa, diabetologa, specjalisty ds. zaburzeń metabolicznych i chorób wewnętrznych oraz ginekologa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Mogilska 21, 31-542 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83816)
Shopping (66)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Kraków (2116)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2116)
Groupon (1692)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry