Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wymiana opon na felgach stalowych (39,99 zł) lub na felgach aluminiowych z wyważaniem (44,99 zł) w Fast Serwis

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalna wymiana opon wpłynie na bezpieczną i komfortową jazdę

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy samochodów osobowych.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata za czujniki.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 415 01 45.. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 39,99 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 13’ do 16’ z wyważaniem,
  • 44,99 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 13’ do 16’ z wyważaniem.

Fast Serwis

Mechanika samochodowa, wymiana opon, serwis klimatyzacji - to tylko niektóre z usług prowadzonych przez krakowski serwis. Można tutaj skorzystać z profesjonalnej wulkanizacji a wraz ze zmianą warunków pogodowych warto zadbać o odpowiednie ogumienie. Serwis służy też pomocą we wszelkiego rodzaju naprawach mechanicznych od wymiany filtrów po skomplikowane prace z zawieszeniem. Warto także udać się do serwisu aby w sposób profesjonalny dokonać przeglądu klimatyzacji.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Żmujdzka 26, 31-217 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83886)
Shopping (66)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Kraków (2182)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2182)
Groupon (1710)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry