Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie znamion, epilacja twarzy lub zamykanie naczynek od 59,99 zł w Studiu Urody Zawsze Piękna Kraków

200 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 70%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Elektrokoagulacja to jedna z najskuteczniejszych metod zamykania naczynek

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Znieczulenie dodatkowo płatne na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 199 960 lub mailowo: [email protected] Odwołanie wizyty z min. 24 godzinnym wyprzedzeniem, w innym przypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta
Usuwanie znamion, epilacja twarzy lub skuteczne zamykanie naczynek na twarzy, metodą elektrolizy (elektrokoagulacji) w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 200 zł za 1 zabieg,
2) 100,99 zł zamiast 400 zł za 2 zabiegi,
3) 169,99 zł zamiast 600 zł za 3 zabiegi.

Usuwanie znamion

W trakcie 1 zabiegu usuwane są 3 znamiona. Koagulacja białka tkankowego poprzez jego termiczne uszkodzenie to sposób na włókniaki twarde i miękkie, brodawki łojotokowe i wirusowe. Zabieg usuwania znamion poprzedza konsultacja ze specjalistą kosmetologiem. Specjalista wnikliwie bada każde znamię i podejmuje decyzję o usunięciu. Wtedy dzięki elektrokoagulacji białko tkanek ulegnie ścięciu, czyli zostaje termicznie uszkodzone. W efekcie znamię znika, a poddane zabiegowi miejsce szybko się goi – powinno się jedynie unikać solarium i nadmiernej ekspozycji na słońce oraz basenów z chlorowaną wodą.

Epilacja metodą elektrolizy, czyli jedyna trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia

1 zabieg trwa do 30 minut i dotyczy usuwania niechcianych włosków na całej twarzy. Epilacja, czyli wg definicji jedyna metoda pozbycia się włosa na zawsze możliwa jest jedynie metodą elektroepilacji. Wyróżnia się jej 3 rodzaje:

  • elektroliza – do uszkodzenia mieszka włosa używa się prądu stałego; jeden mieszek włosowy niszczy się około 30 sekund;

  • termoliza– wykorzystuje prąd zmienny, a mieszek niszczy w kilka sekund,

  • blend – metoda łącząca cechy elektrolizy i termolizy, jest to najbardziej skuteczna technika

Zamykanie naczynek

1 zabieg wykonywany jest na wybraną partię twarzy; do wyboru: policzki, nos, broda lub czoło. W trakcie 1 zabiegu zamykane są największe naczynka. Elektrokoagulacja, jest to koagulacja tkanek za pomocą prądu wysokiej częstotliwości. Specjalną elektrodą dotyka się każdego naczynka, powodując jego zamknięcie. Elektrokoagulacja to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania naczynek na twarzy i górnej części ciała. Już po 1 zabiegu zmiany skórne są widocznie mniejsze lub w ogóle zlikwidowane. Skóra po zabiegu jest lekko podrażniona i zaczerwieniona, jednak proces gojenia jest dość krótki i w zależności od wrażliwości skóry trwa od jednego do kilku dni. Zabieg laserem IPL można wykonywać jedynie u osób o bardzo jasnej cerze, ponieważ światło lasera wchodzi w reakcję z naturalnym barwnikiem skóry, czyli melaniną. Zabieg ten trzeba powtarzać ok. 3 razy aby był skuteczny. Z metody elektrokoagulacji może skorzystać każdy bez względu na kolor włosa czy karnacji.

Studio zlokalizowane jest w południowej części Krakowa. Dojazd samochodem od ulicy Zakopiańskiej. Dojazd autobusami linii:

  • 451 z Borku Fałęckiego w kierunku Narvik, przystanek Forteczna lub Os. Kliny (bezpośrednio pod gabinetem)
  • 178 z Mistrzejowic w kierunku Pod Fortem, przystanek Borkowska (pieszo ok. 10 min)
  • każdy autobus z Borku Fałęckiego jadący ul. Zakopiańską, przystanek Judyma (pieszo ok. 10 min)

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zawiszy 10/1, 30-440 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92028)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Kraków (2520)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2520)
Groupon (1823)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry