Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie ósemek w znieczuleniu i konsultacja od 199,99 zł w LiderDent

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usuwanie w znieczuleniu miejscowym kłopotliwych ósemek (zębów mądrości), które są przyczyną dolegliwości bólowych i kłopotów ze zgryzem

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów. Groupony będą realizowane tylko i wyłączenie po podaniu kodu zabezpieczającego podczas rezerwacji telefonicznej oraz po okazaniu grouponu przed wyświadczoną usługą.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zdjęcie RTG płatne 50 zł. 
Konieczna rezerwacja tel. 500 132 244 lub email: [email protected] z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jeśli Twoja ósemka nie grzeszy mądrością i rośnie, wywołując ból, pożegnaj się z nią w LiderDent.

Oferta
Pakiet stomatologiczny (zabieg usunięcia ósemki + znieczulenie i konsultacja) w 1 z 4 opcji:

1) 199,99 zł za pakiet z usunięciem 1 ósemki,
2) 379,99 zł za pakiet z usunięciem 2 ósemek,
3) 549,99 zł za pakiet z usunięciem 3 ósemek,
4) 699,99 zł za pakiet z usunięciem 4 ósemek.

Słabo zmineralizowane ósemki są bardzo podatne na próchnicę, a ich dalekie położenie w jamie ustnej utrudnia higienę i leczenie. Co więcej, rosnąc nieprawidłowo, powodują stłoczenie lub uszkodzenie sąsiednich zębów, co w konsekwencji może wymagać interwencji stomatologa lub ortodonty. Ich bezbolesne usunięcie przez specjalistę w znieczuleniu miejscowym uchroni zatem przed kosztownymi zabiegami.

LiderDent Centrum Medyczne
Kompleks medyczny skupiający w jednym miejscu specjalistów w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej oraz chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, endodoncji, protetyki i periodontologii. Poza profesjonalnym personelem medycznym i zaawansowanym technologicznie sprzętem (m.in. RTG), centrum wyróżnia indywidualne podejście do klientów i troska o ich potrzeby. Gabinety – wolne od barier architektonicznych – dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z myślą o najmłodszych pacjentach organizowane są wizyty adaptacyjne, dzięki którym kształtowany jest ich pozytywny stosunek do stomatologa. Natomiast terminy wizyt dopasowywane są do możliwości czasowych konkretnych pacjentów – w LiderDent istnieje możliwość leczenia nawet w późnych godzinach wieczornych, a także w dni świąteczne.

Poza zębami w centrum zatroszczyć się można o kondycję ciała, w ofercie bowiem znajduje się szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych, m.in. klasyczny, sportowy, izometryczny czy wyszczuplający. Od września 2013 dostępne są dla klientów gabinety endokrynologa, dermatologa, diabetologa, specjalisty ds. zaburzeń metabolicznych i chorób wewnętrznych oraz ginekologa.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Mogilska 21, 31-542 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91178)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2487)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2487)
Groupon (1841)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry