Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Testy alergiczne podstawowe (24,99 zł) z opcją odczulenia (39,99 zł) w Gabinecie 3 Miary

50 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Testy na różne alergeny, m.in.: gluten pszeniczny, kurz, sierść kota, psa, laktoza, białko i wiele więcej

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W opcji 1. 20% rabatu na odczulanie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 537 70 22 44 najpóźniej 24 godz. przed planowaną wizytą. W przypadku nieodwołania rezerwacji groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wyklucz możliwe przyczyny uciążliwych dolegliwości, wybierając się do Gabinetu Medycyny Komplementarnej 3 Miary z dzisiejszym grouponem.

Oferta

Testy alergiczne i więcej w 1 z 2 opcji: * 24,99 zł zamiast 50 zł za testy alergiczne podstawowe, * 39,99 zł zamiast 80 zł za testy alergiczne podstawowe i odczulanie.

Testy na następujące alergeny: białko mleka, laktoza - cukier mleczny, gluten pszeniczny, gluten jęczmienny, pszenica, żyto, orkisz, białko jaja, żółtko jaja, cukier biały, miód pszczeli, drożdże, kakao, aspartam, glutaminian sodu, histamina, lateks, amalgamat, kurz, grzyby pleśniowe Aspergillus, grzyby pleśniowe Cladosporium, sierść kota, psa.

Dodatkowo, można wykonać:

Test alergiczny dodatków chemicznych w żywności – 39,99 zł zamiast 80 zł  Test obejmuje 100 alergenów(konserwant, barwniki, przeciwutleniacze,  emulgatory i aromaty)

Test alergiczny środków chemicznych -39,99 zł zamiast 80 zł Test obejmuje  100 alergenów(kosmetyki, środki czystości, detergenty, środki chemiczne i  toksyny)

Test narządowy – 24,99 zł zamiast 60 zł

Test pozwala nam sprawdzić które narządy w naszym organizmie gorzej lub  słabiej funkcjonują, gdzie należy szukać przyczyn problemów zdrowotnych  obecnych lub przyszłych, które nie dają jeszcze objawów.

Gabinet Medycyny Komplementarnej 3 Miary Właścicielom 3 Miar przyświecała idea stworzenia miejsca, w którym do zdrowia i dobrego samopoczucia podchodzi się holistycznie. Stąd twórcze wykorzystanie elementów zarówno medycyny akademickiej, jak i rozwiązań niekonwencjonalnych. Oprócz testów alergicznych i na obecność pasożytów specjaliści z 3 Miar oferują też pomoc w pokonaniu nałogu nikotynowego, a także badanie skanerem TrueAge, który pozwala określić wiek biologiczny. Można się tu także zaopatrzyć w suplementy diety.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Warszawska 67, 32-086 Węgrzce

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93802)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2486)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2486)
Groupon (1831)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry