Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie zapoznawcze z możliwościa odbycia lotu: 30 minut za 259,99 zł i więcej opcji z KGK Medmedia

od259,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Przykładowe trasy: Kraków wzdłuż jego południowych granic, Tatry nad Zakopanem wzdłuż linii Tatrzańskiego Parku Narodowego, Bieszczady itp.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku warunków pogodowych poniżej minimum dla lotów samolotowych dla danego lotniska lot zostanie przełożony na najbliższy wolny termin. Lot może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. Dodatkowa opłata operacyjna 80 zł.. W przypadku stwierdzenia niezdatności samolotu do lotu przez dowódcę statku i niedostępności samolotu zastępczego, lot zostanie przełożony na najbliższy wolny termin.Uczestnicy podpisują oświadczenie o dobrym stanie zdrowia (brak chorób krążenia, epilepsji, psychoz itp.) oraz ponoszeniu odpowiedzialności. Podczas lotu należy być w stanie trzeźwym. Należy mieć wygodne ubranie, obuwie sportowe, aparat fotograficzny, kamerę filmową, czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Wynajmując samolot możesz zlecić wykonanie zdjęć lub zrealizować sesję samodzielnie uczestnicząc w locie jako fotograf i jednocześnie załoga samolotu (uczestnictwo w locie jest bezpłatne i nie ma wpływu na cenę)
Konieczna rezerwacja tel. 691 058 777 z min. 7 -dniowym wyprzedzeniem.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Szkolenie zapoznawcze z możliwościa odbycia lotu:

  • 259,99 zł za szkolenie z 30 minutowym lotem,
  • 359,99 zł za szkolenie z 40 minutowym lotem.

Oferta obejmuje: wynajęcie samolotu i wykonanie sesji zdjęć lotniczych (wskazanych obiektów: domów, działek lub zdjęć plenerowych: np. Kraków wzdłuż południowych granic miasta (widoczne zabytki Krakowa), Tatry nad Zakopanem wzdłuż linii Tatrzańskiego Parku Narodowego, Bieszczady itp. lub inne wskazane miejsca przez klienta. Przed pełnym szkoleniem lotniczym zapoznanie się z ultralekkim samolotem.

KGK Medmedia

Za sprawą działalności firmy można podziwiać piękno Krakowa i okolicy – nie podczas spacerów, a w trakcie lotów widokowych nad miastem. Przed wejściem na pokład samolotu pasażerowie odbywają zapoznanie z maszyną oraz szkolenie lotnicze. Po nich pozostaje już tylko cieszyć się malowniczymi pejzażami Małopolski. Jednak, aby widok ten nie był ulotny, podczas wycieczki wykonywane są zdjęcia lotnicze według sugestii gości pokładu: fotografie oddalonych zabytków, pejzaży czy wskazanych obiektów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. ., 31-861 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Kraków (2520)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2520)
Groupon (1823)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry