Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Strzelnica pneumatyczna: godzinne strzelanie bez limitu amunicji od 39,99 zł w firmie Faro

80 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość strzelania z broni krótkiej (przyrządy otwarte) i długiej (przyrządy otwarte i zamknięte) typu: Iż, Łucznik, Haenel

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu z wyłączeniem 18.07-14.08.2016 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać nieograniczoną ilość kuponów. Osoby poniżej 12. roku życia muszą być pod opieką opiekuna prawnego.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-21. Tel. w celach informacyjnych: 513 635 635.
Konieczna rezerwacja mailowo [email protected] z min. 48-godz. wyprzedzeniem, załączając groupon w formacie PDF. Rezerwacja jest aktywna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia daty i godziny w czasie 48 godz. od wysłania maila z rezerwacją. Przyjętą rezerwację można przełożyć tylko raz min. 48-godz. przed zarezerwowanym terminem. Niestawienie się w zarezerwowanym terminie skutkuje utratą grouponu.  
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jeśli więc strzeli Ci do głowy pomysł, żeby zostać strzelcem wyborowym, to lepiej nie strzelić byka i zawczasu postrzelać na strzelnicy. Z dzisiejszym grouponem zrobisz to w firmie Faro.

Wybierz 1 z 3 opcji

Godzinne wejście na strzelnicę pneumatyczną bez limitu amunicji: 

  • 39,99 zł zamiast 80 zł za strzelanie na 1 stanowisku dla 1 osoby,
  • 75,99 zł zamiast 160 zł za strzelanie na 2 stanowiskach dla 2 osób,
  • 109,99 zł zamiast 240 zł za strzelanie na 3 stanowiskach dla 3 osób.

Po zajęciu miejsca na stanowisku z automatem tarczowym każdy strzelec ma godzinę na to, by strzelić w dziesiątkę. Nie musi przy tym martwić się, że w tym czasie skończy się amunicja – nie ogranicza jej bowiem żaden limit. Do dyspozycji są pistolet Łucznik, karabin Iż oraz karabin Haenel. Celność można trenować samodzielnie lub z jedną albo dwiema osobami towarzyszącymi.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pomorska 2, 30-039 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91232)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Kraków (2518)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2518)
Groupon (1823)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry