Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Spotkanie z psychodietetykiem, analiza składu ciała i więcej od 49,99 zł w Centrum Dietetycznym Vita Art

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Indywidualny program psychodietetyczny na podstawie badań i wywiadu oraz konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń.
Konieczna rezerwacja tel. 501 558 638 lub mailowa: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

Spotkanie z psychodietetykiem, analiza składu ciała z omówieniem wyników, sprawdzenie nawyków żywieniowych, przygotowywanie propozycji programu motywacyjnego oraz bon zniżkowy 10% na całą ofertę Vita Art w 1 z 3 opcji:

  • 49,99 zł za 1 spotkanie z psychodietetykiem, analiza składu ciała, wywiad żywieniowy, opracowanie planu programu psychodietetycznego oraz bon zniżkowy 10% na całą ofertę
  • 99,99 zł za 3 spotkania z psychodietetykiem, 3 analizy składu ciała, przygotowywanie programu motywacyjnego oraz bon zniżkowy 10% na całą ofertę
  • 159,99 zł za 6 spotkań z psychodietetykiem, 6 analiz składu ciała, przygotowywanie programu motywacyjnego oraz bon zniżkowy 10% na całą ofertę

Jeżeli mimo podejmowanych prób zmiany diety i wprowadzenia aktywności fizycznej nie udaje się osiągnąć wyznaczonych celów, warto skorzystać z pomocy psychodietetyka. Odpowiednio dobrany program pomoże efektywnie radzić sobie z wszelkimi trudnościami związanymi ze zmianą stylu życia (np. słabą motywacją, niską samooceną, podjadaniem).

Terapia stosowana w Vita Art może pomóc w przypadku depresji, stanów lękowych, wypalenia zawodowego, uzależnień (cukier, fast foody, alkohol, nikotyna, narkotyki) oraz stosowana w celu podniesienia wydajności sportowców oraz efektywności pracy. Jest również kierowana do osób, które uczestniczyły w innej psychoterapii nie osiągając wymiernych korzyści.

W Vita Art skorzystać można również z kompleksowej pomocy terapeutyczną w przypadku anoreksji, bulimii, napadowego objadania się czy innych zaburzeń odżywiania.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kapelanka 6a/48, 30-347 Kraków (Kraków-Śródmieście), MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (102660)
Shopping (58)
Bilety (166)
Hotele
lokalne
Kraków (2528)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2528)
Groupon (1692)
Travelist (31)
Triverna (13)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry