Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd i więcej od 79,99 zł w White & Beauty

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Zabiegi przywracające naturalną biel zębów
  • Przegląd stomatologiczny: niezbędna profilaktyka

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Od dnia 1.07.2015 następuje zmiana lokalizacji na ul. Pachońskiego 8A. Możliwość dokupienia piaskowania w cenie 49 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 720 890 870.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aby uniknąć niejasnych sytuacji i błyszczeć w towarzystwie, zamiast silić się na intelektualne fajerwerki, wybuchnij śmiechem i olśnij innych promiennym uśmiechem. Zdrowe zęby zapewni Ci wizyta w gabinecie White & Beauty.

Oferta
1) 79,99 zł za skaling, polerowanie, fluoryzację, przegląd i plan leczenia,
2) 89,99 zł za opcję 1. + piaskowanie,
3) 169,99 zł za opcję 2. dla 2 osób.

Dzięki skalingowi wykorzystującemu ultradźwięki pozbyć się można kamienia nazębnego, piaskowanie natomiast usuwa wszelkiego rodzaju przebarwienia i osady. Tak oczyszczone zęby wystarczy wypolerować, by błyszczeć uśmiechem. Fluoryzacja zaś zabezpiecza zęby i chroni przed próchnicą. Niezbędną procedurą jest także przegląd stomatologiczny, który pozwala ustalić plan leczenia.

White & Beauty
Dbające o nowoczesne i efektywne wybielanie zębów salony White & Beauty można znaleźć w największych miastach Polski, w tym: w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku. Aby zapewnić swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie, tamtejsi specjaliści współpracują z dostawcami lamp i preparatów wybielających ze Stanów Zjednoczonych. Co ważne, podczas kilkuletniej obecności na rynku zdążyli zdobyć już wiele wyróżnień - w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Piotra Stachiewicza 6, 31-303 Kraków, MAŁOPOLSKIE
ul. Pachońskiego 8a, 31-223 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Kraków (2520)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2520)
Groupon (1823)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry