Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rekonstrukcja włosów z balejażem oraz możliwością strzyżenia i więcej opcji od 19,99 zł w Studiu Urody EXCLUSIVE

120 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet męski i kilka pakietów damskich: strzyżenie z rekonstrukcją włosów Joico K-Pak lub z balejażem, stylizacją Steam Pood i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta skierowana tylko do nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
W opcji 3 w przypadku włosów średnich (do szyi) obowiązuje dopłata 20 zł, do włosów długich (od ramion) - dopłata 40 zł. Możliwość wymiany rekonstrukcji na ampułkę L'Oreal. Możliwość dokupienia strzyżenia na miejscu po wcześniejszej informacji telefonicznej za dopłatą na miejscu; opcja nr 1 - 10 zł, opcja nr 2 i nr 3 - 20 zł włosy krótkie i średnie i 30 zł włosy długie. W opcji 4. wykonuje się do 10 pasemek, w przypadku większej ilości - konieczna dopłata na miejscu. Cena obejmuje ultra-pielęgnacyjną usługę stylizacji Steam Pood oraz fale lub upięcie częściowe. Usługa wykonywana tylko i wyłącznie przez stażystkę w godzinach jej pracy.
Konieczna rezerwacja tel. 12 626 44 55 z 2-dniowym wyprzedzeniem (przed planowaną wizytą) z podaniem kodu zabezpieczającego od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-16. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Oferta

  • 19,99 zł zamiast 40 zł za mycie i modelowanie męskie,
  • 29,99 zł zamiast 60 zł za mycie i modelowanie damskie,
  • 59,99 zł zamiast 120 zł za mycie i modelowanie damskie z rekonstrukcją włosów Joico K-Pak,
  • 139,99 zł zamiast 260 zł za mycie, modelowanie damskie z balejażem i stylizacją Steam Pood i więcej.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kazimierza Wielkiego 6 Dobry fryzjer Kraków, 30-039 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83816)
Shopping (66)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Kraków (2116)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2116)
Groupon (1692)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry