Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Redukcja zmarszczek toksyną botulinową: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 349 zł i więcej opcji w Alfa Medica

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niechirurgiczne zablokowanie przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, niwelujące zmarszczki mimiczne

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłatę do zabiego należy uiścić w gabinecie.
Konieczna rezerwacja tel. 505 098 353. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem masz okazję wygładzić skórę twarzy, pozbywając się kurzych łapek, lwiej zmarszczki i zmarszczek poziomych czoła za pomocą zabiegu toksyną botulinową – będzie to możliwe dzięki zabiegowi w Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie.

Oferta
Redukcja zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 349 zł na wybraną 1 partię twarzy,
2) 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 700 zł na wybrane 2 partie twarzy,
3) 89,99 zł za groupon zniżkowy wart 1200 zł na wybrane 3 partie twarzy.

Koszt wypełnienia 1 partii to 600 zł.
Różnicę między wartością grouponu a ceną zabiegu należy dopłacić na miejscu w gabinecie.

Zabieg wykonywany przy użyciu toksyny botulinowej jest skuteczną, niechirurgiczną metodą odmładzania. Iniekcja, poprzedzona konsultacją lekarską, może być wykonana ze znieczuleniem miejscowym, co nie jest jednak konieczne, bowiem ból związany ze wstrzykiwaniem jest minimalny. Głównym celem kuracji jest spłycenie istniejących zmarszczek i spowolnienie powstawania nowych – przekłada się to na poprawienie jędrności skóry i ogólne polepszenie wyglądu. Efekt ten widoczny jest już po upływie tygodnia i utrzymuje się na ogół od 4 do 6 miesięcy.

Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
W tej przychodni zatrudnieni są lekarze różnorodnych specjalności, pracujący także w klinikach Uniwersytetu Jagiellońskiego i krakowskich szpitalach. Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie oferuje też zabiegi kosmetyczne - wypełnienie kwasem hialuronowym czy nieinwazyjna redukcja cellulitu – oraz te zwalczające uciążliwe problemy natury medycznej lub estetycznej, takie jak nadpotliwość, bruksizm czy migrena. Specjaliści odpowiedzialni za ich przeprowadzanie posiadają certyfikaty.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wielicka 44, 31-155 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91231)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Kraków (2518)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2518)
Groupon (1823)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry