Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pranie tapicerki z ozonowaniem auta od 89,99 zł w Eco Mobile Krak

310 złod89,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 71%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usługa przy zastosowaniu innowacyjnej technologii czyszczenia suchą pianą gwarantująca suchą tapicerkę nawet w pół godziny

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje dojazdu do klienta.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 15% rabatu na pozostałe usługi, 50% rabatu na czyszczenie podsufitki. W przypadku większego zabrudzenia konieczna dopłata na miejscu.
Konieczna rezerwacja tel. 795 215 215, 784 430 330 lub online z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz się do Eco Mobile Krak na odświeżenie swojego auta z dzisiejszym grouponem.

Oferta
pranie tapicerki (dla samochodu osobowego dowolnej wielkości - przednie fotele, tylna kanapa i boczki) z ozonowaniem auta w 1 z 3 opcji:

1) 89,99 zł zamiast 310 zł za usługę dla 1 samochodu,

2) 169,99 zł zamiast 620 zł za usługę dla 2 samochodów,
3) 249,99 zł zamiast 930 zł za usługę dla 3 samochodów.

W Eco Mobile Krak czyszczeniem tapicerki zajmie się duet zawodowców: odkurzacz parowy Mirage Plus i wielofunkcyjne urządzenie piorące. Działanie tej machiny opiera się na specjalnej mieszance gęstej piany, która jest nakładana na czyszczoną powierzchnię za pomocą przeznaczonej do tego szczotki. W przeciwieństwie do tradycyjnej metody sprzątania (woda z detergentem), gęsta piana nie zalega w wewnętrznych warstwach, lecz zostaje na górze – dokładnie tam, gdzie znajdują się plamy. To pozwala na krótki czas schnięcia – 30 minut.

Oferta dotyczy również tapicerki skórzanej - konieczność dopłaty za impregnację tapicerki

Konieczność impregnacji w przypadku tapicerki skórzanej za dodatkową opłatą.

Pranie tapicerki z alcantary – wykonanie usługi za dodatkową opłatą, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania usługi: ok. 2 godz.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Łowińskiego 7, 31-752 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (158960)
Shopping (194)
Bilety (99)
Hotele
lokalne
Kraków (2768)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry