Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne w Express Optyk – 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł i więcej opcji

200 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 85%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Na miejscu dostępne są oprawki znanych marek, m.in. Pepe Jeans, Humphrey's, Hammer, Liw Lewant i wiele innych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i nie obejmuje montażu soczewek do własnych oprawek. Groupony nie łączą się ze sobą.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie.
Konieczna rezerwacja tel. 793 797 728 lub email: [email protected] na badanie wzroku. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zobacz więcej, decydując się na zakup markowych okularów korekcyjnych w salonie Express Optyk z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Groupon zniżkowy na zakup okularów korekcyjnych w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł za groupon wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych z powłoką antyrefleksyjną (oprawki z całego asortymentu),
2) 39,99 zł za groupon wart 250 zł na zakup okularów korekcyjnych z soczewkami fotochromowymi Transitions lub polaryzacyjnymi z antyrefleksem (oprawki z całego asortymentu),
3) 59,99 zł za groupon wart 400 zł na zakup okularów korekcyjnych progresywnych firmy Hoya lub Esillor wraz z badaniem ostrości wzroku (oprawki z asortymentu w cenie od 250 zł).

Express Optyk
W salonie usługi świadczy Mistrz Optyki Okularowej z 17-letnim doświadczeniem w branży optycznej, dlatego liczyć tu można na profesjonalne doradztwo w doborze szkieł i opraw okularowych. Specjalistyczny sprzęt, w tym autoreflektometr firmy Nikon, kaseta okulistyczna oraz elektroniczny dioptromierz, pozwalają na dokładną ocenę kondycji wzroku i wybór soczewek, które najlepiej odpowiadać będą indywidualnym potrzebom konkretnego pacjenta. Pośród proponowanych szkieł firm JZO lub Hoya znajdują się m.in. soczewki z antyrefleksem, które likwidują odbicia światła z powierzchni szkieł, a tym samym poprawiają widzenie, zapewniając wygodę pracy i bezpieczeństwo podróży, okulary progresywne – przystosowane jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich, dzięki czemu eliminują konieczność posiadania kilku par okularów do różnych aktywności czy szkła pokryte powłoką fotochromową, która zabarwia się pod wpływem promieniowania UV a przy dużym natężeniu światła działa jak soczewka przeciwsłoneczna.

Na miejscu można również dobrać i zakupić soczewki kontaktowe, które zwiększają komfort podczas codziennych aktywności, albo oprawy okularowe, których specjalna konstrukcja zapewni komfort i bezpieczeństwo noszenia dzieciom.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Szpunara14, 32-020 Wieliczka, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94120)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2450)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2450)
Groupon (1834)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry