Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Markowe szkła korekcyjne przeciwsłoneczne: groupon zniżkowy za 29 zł wart 250 zł w Fashion Optics w Zabierzowie

250 złod29
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 88%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Szkła korekcyjne chroniące przed promieniowaniem UV: bezpieczeństwo i komfort widzenia
  • Więcej na www.fashionoptics.pl

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiace od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 3577077. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem, wybierając się do Fashion Optics, nie tylko przejrzysz na oczy, ale i poprawisz swój wygląd.

Oferta
Groupon zniżkowy w 1 z 3 opcji:

1) 29 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zakup dowolnych markowych szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych z antyrefleksem,
2) 49 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zakup dowolnych markowych szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych polaryzacyjnych,
3) 59 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na zakup dowolnych markowych szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych fotochronowych.

Fashion Optics
W salonie można przebierać w całym mnóstwie różnorodnych markowych oprawek Vogue, Ray-Ban, Jaguar, Verdo Bergman, Retro czy Chaton. Dostępne są klasyczne kształty, jak i awangardowe rozwiązania męskie, damskie i dziecięce. Do tego multum kolorów i deseni przyprawiających o lekki zawrót głowy. Szkła, które trafią do nowych oprawek wyprodukowane są przez ceniące wysoką jakość firmy, takie jak Hoya, JZO, Essilor i Seiko. Do usługi salon zapewnia bezpłatny serwis na wszystkie okulary i bezpłatne doradztwo.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków (Kraków-Podgórze), MAŁOPOLSKIE
ul. Krakowska 163, 32-080 Zabierzów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90816)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2451)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2451)
Groupon (1838)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry