Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego za 699 zł w Centrum Medycznym Aquadent

od699
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Skuteczny i wytrzymały aparat umożliwia wyprostowanie zębów i skorygowanie wady zgryzu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony (w tym 1 na prezent), ale sama może wykorzystać maks. 1 groupon, na 1 łuk. Oferta nie dotyczy pacjentów którzy mają już jeden aparat. Przed zakupem grouponu konieczna jest konsultacja z lekarzem by ustalić, czy możliwe będzie przeprowadzenie zabiegu.
Dodatkowe informacje: Przed zakupem grouponu należy skontaktować się z gabinetem w celu ustalenia dostępności wolnych terminów. Wizyta konsultacyjna w cenie 200 zł + 50 zł za wyciski (wymagane 2 zdjęcia: cefalometryczne i pantomograficzne na kliszy). Po zakupie weź ze sobą wydrukowany groupon. W większości przypadków konieczne jest leczenie przy użyciu 2 łuków. O wyborze metody leczenia decyduje lekarz. W przypadku decyzji lekarza o konieczności założenia drugiego łuku - płatność z góry gotówką. Z grouponu można skorzystać od pon. do pt. w godz. 15-21. Przed zakupem grouponu konieczna konsultacja lekarska.
Konieczna rezerwacja tel. 12 323 00 11. Rejestracja możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 7 - 21. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wyprostuj relacje z uzębieniem, udając się z dzisiejszym groupponem do Centrum Medycznego Aquadent.

Oferta
* 699 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego.

Aparat z metalowymi zamkami, które są odporne na korozję, jest praktyczny i niezwykle wytrzymały. Dokładnie przylega do powierzchni zębów, a przy tym działa precyzyjnie. Można urozmaicić jego wygląd dzięki użyciu kolorowych ligatur, które utrzymają łuk.

Centrum Medyczne Aquadent
Mieszczące się przy ul. Gromadzkiej 24A centrum posiada bogatą ofertę usług stomatologicznych. Oprócz stomatologi estetycznej i zachowawczej Aquadent wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji, protetyki i ortodoncji. Dla dzieci przygotowano możliwość bezpłatnej wizyty adaptacyjnej (w każda sobotę). Oprócz tego do centrum można udać się na wizytę do neurologa i internisty. Ponadto klinika jest przystosowana do osób niepełnosprawnych, a zmotoryzowani pacjenci mogą korzystać z pojemnego (70 miejsc) parkingu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gromadzka 24C, 30-714 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91181)
Shopping (72)
Bilety (154)
Hotele
lokalne
Kraków (2487)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2487)
Groupon (1841)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry