Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Leczenie nadpotliwości: 5 zabiegów od 89,99 zł i więcej opcji w Maripossa Styl (do -57%)

175 złod89,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 49%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Leczenie nadpotliwości pomoże w walce z niekomfortowymi dolegliwościami, a stopy i dłonie staną się suche

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 781 324 614 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Leczenie nadpotliwości wybranych partii:

  • 89,99 zł zamiast 175 zł za 5 zabiegów na 1 partię,
  • 169,99 zł zamiast 350 zł za 5 zabiegów na 2 partie,
  • 169,99 zł zamiast 350 zł za 10 zabiegów na 1 partię,
  • 299,99 zł zamiast 700 zł za 10 zabiegów na 2 partie.

Jonoforeza jest skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia nadmiernego pocenia. Dzięki 15-minutowemu zabiegowi zostaje zahamowana aktywność receptorów w gruczołach odpowiadających za wydzielanie potu, co w konsekwencji prowadzi do zminimalizowania przykrej dolegliwości. Po ok. 3-5 dniach od terapii można pozbyć się uczucia skrępowania spowodowanego mokrymi dłońmi, wilgotnymi stopami. Efekt utrzymuje się nawet przez pół roku, a brak konieczności używania farmaceutyków sprawia, że zabiegi nie powodują skutków ubocznych.

Partie ciała do wyboru: dłonie, stopy.

Dodatkowo dla klientów Grouponu atrakcyjne rabaty na kontynuację kuracji.

Przeciwwskazania do kuracji: ropne stany zapalenie skóry i tkanek, owrzodzenia, zmiany alergiczne, stany gorączkowe, migrena (obecny ból głowy), porażania spastyczne, miejscowe zaburzenia czucia, nowotwory łagodne i złośliwe (do 5 lat po wyleczeniu), skaza krwotoczna, ostre procesy zapalne i infekcje ogólne, osobnicza nietolerancja prądu, wszczepiony rozrusznik serca, wstawiona metalowa zastawka serca, założona spirala antykoncepcyjna, zakrzepy, zagrożenia zatorami, zakrzepowe zapalenie żył, metale w tkankach poddanych zabiegowi, endoproteza, nerwica wegetatywna znacznego stopnia, zaawansowana miażdżyca, zaawansowana osteoporoza, zaawansowana cukrzyca, niezakończony wzrost kości (do 18 r.ż.), miejscowe leczenie, przerwana ciągłość skóry w miejscu poddanym zabiegowi, gruźlica, ciąża.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Franciszka Kniaźnina 4, 31-637 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91626)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2487)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2487)
Groupon (1832)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry