Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs projektowania, konstrukcji i szycia ubioru na maszynie od 89 zł w Pracowni .faron

od89
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Warsztaty projektowania, konstrukcji i szycia ubioru prowadzone przez projektantkę ubioru Basię Faron - dla początkujących i zaawansowanych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.  Tkaniny we własnym zakresie, pozostałe materiały i pomoce szkoleniowe w cenie kursu. O udziale w poszczególnych warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Kalendarz szkoleń dostępny na Facebooku. Po ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Organizator daje gwarancję kompletnego uszycia danego ubioru po uczestnictwie we wszystkich zajęciach.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 388 925 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Warsztaty projektowania, konstrukcji i szycia ubioru na maszynie:

 • 89 zł za kurs szycia „Pierwsze spotkanie z maszyną”, 3 godz.,
 • 299 zł za kurs szycia „Legginsy i ponczo/peleryna”, 20-25 godz. zegarowych (kurs weekendowy)
 • 399 zł za kurs szycia „Płaszcz”, 25-30 godz. zegarowych (kurs weekendowy).

Warsztaty obejmują: 

 • praktyczną wiedzę z zakresu materiałoznawstwa (z czego szyć, jak prać, na jakie ubrania zwracać uwagę w sklepie)
 • podstawową wiedzę z zakresu projektowania odzieży, tworzenie własnego projektu
 • zbieranie miary, wiedzę o maszynach do szycia
 • tworzenie formy konstrukcyjnej i modelowanie
 • krojenie materiału i szycie własnego projektu

Osoba kończąca warsztaty wychodzi z gotowym produktem (gwarancja ukończenia np. płaszcza po odbyciu wszystkich zajęć).

Warsztaty dostępne w 3 opcjach: 

 • „Pierwsze spotkanie z maszyną” (na kursie również praktyka), grupa do 5 osób
 • „Legginsy i ponczo/peleryna”, 20-25 godz. zegarowych (kurs weekendowy)
 • “Płaszcz”, 25-30 godz. zegarowych (kurs weekendowy)

Pracownia .faron

Warsztaty prowadzone przez krakowską projektantkę ubioru Basię Faron to okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności. Kursy odbywają się w autorskiej pracowni na krakowskim Salwatorze, przy kawie i ciastku, w miłej atmosferze, która sprzyja nauce. Wśród proponowanych warsztatów jest coś zarówno dla początkujących („Pierwsze spotkanie z maszyną”), jak i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą i chcą poszerzyć swoją wiedzę (np. kurs szycia płaszcza).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Plac na Stawach 1, p. 400 IV p., 30-107 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84828)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Kraków (2150)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2150)
Groupon (1691)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry