Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs fotografii cyfrowej: podstawowy (129,99 zł) lub rozszerzony (od 199,99 zł) i więcej w Kursy Foto

400 złod129,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs pozwoli nabyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie fotografii cyfrowej

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Istnieje możliwość dokończenia kursu z inną grupą. Materiały w cenie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo [email protected] – należy przesłać groupon w formacie PDF i podać kod zabezpieczający w ciągu maks. 30 dni od daty zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Kurs fotografii cyfrowej:

  • 129,99 zł zamiast 400 zł za kurs podstawowy dla 1 osoby,
  • 199,99 zł zamiast 650 zł za kurs rozszerzony dla 1 osoby,
  • 359,99 zł zamiast 1300 zł za kurs rozszerzony dla 2 osób.

Opisy kursów:

Opis kursów znajduje się tutaj

Sztuka fotografii posiada ustalone reguły, które pomagają osiągnąć znacznie lepszy efekt podczas robienia zdjęć. Przede wszystkim warto poznać szczegóły budowy i obsługi aparatu, ponieważ nowoczesne modele mają wiele funkcji ułatwiających osiągnięcie ciekawych rezultatów. Zasady kompozycji i właściwej ekspozycji to podstawy, jakie powinien znać każdy, kto zajmuje się tą dziedziną, a utrwalić je pomogą tematy do zrealizowania w wolnym czasie. Podczas części praktycznej kursant będzie miał okazję sprawdzić się w różnych warunkach (plener i studio), wykonując zdjęcia pod okiem certyfikowanych wykładowców. Ci, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomogą udoskonalić warsztat zarówno amatorom, jak i osobom bardziej zaawansowanym. Dodatkowo kurs rozszerzony pozwoli zgłębić zagadnienia z dziedziny fotografii portretowej, studyjnej i krajobrazu.

Zdjęcia z poprzednich kursów.

Dodatkowe informacje o kursach:

  • Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat,
  • Grafik szkoleń jest aktualizowany raz w tygodniu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Św. Filipa 7, 31-150 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83641)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Kraków (2174)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2174)
Groupon (1696)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry