Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kosmetyczne wybielanie zębów lampą LED od 99,99 zł w SHARI Beauty Clinic

299 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 67%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Skuteczny zabieg wybielania zębów pozwala na długo cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: przed zakupem zapoznaj się z przeciwwskazaniami i zaleceniami po zabiegu shari.pl/oferta/wybielanie-zebow.
Dodatkowe informacje: możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dodatkową opłatą 60 zł w salonie. Czas trwania zabiegu - 60 minut.
Konieczna rezerwacja tel: 790 256 256. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Po przybyciu okaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Laserowe wybielanie zębów lampą LED (oba łuki)

  • 99,99 zł za wybielanie dla 1 osoby
  • 189,99 zł za wybielanie dla 2 osób
  • 299,99 zł za wybielanie dla 3 osób

Zabieg polega na zastosowaniu żelu wybielającego oraz katalizatora aktywującego jego działanie. Aktywatorem preparatu wybielającego jest specjalistyczny laser emitujący bezpieczną dla zębów wiązkę zimnego światła o długości 465 nm (lampa LED) lub 480-520 nm (akcelerator halogenowy). Podczas naświetlania aktywowane są składniki żelu, które utleniają przebarwienia na zębach powstałe na przestrzeni kilku lat.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91306)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2518)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2518)
Groupon (1834)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry