Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na trening z zakresu dawnych europejskich sztuk walki od 29,99 zł w Silkfencing – 2 lokalizacje

od29,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Trening daje możliwość spróbowania swoich sił w dawnych sztukach walki z wykorzystaniem replik historycznej broni pod okiem specjalistów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Klient ma 30 dni na wykorzystanie wszystkich wejść od chwili pierwszego wejścia (chyba, że groupon wcześniej straci ważność).
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Trening możliwy dla osób od 16-go roku życia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu broni na własność.
Konieczna rezerwacja na http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Trening z zakresu dawnych europejskich sztuki walki:

  • 29,99 zł za 4 wejścia,
  • 44,99 zł za 8 wejść,
  • 59,99 zł za 12 wejść.

Silkfencing
W imię starego powiedzenia rycerskiego: „Jak kto chce kogoś bić, musi koniecznie i sam przy tym być” warto na własnej skórze przekonać się, co do zaoferowania ma krakowska grupa entuzjastów historii i sztuki walki. Pod okiem specjalistów w dziedzinie historycznych pojedynków, uczestnicy mają możliwość przenieść się do dawnych czasów i poznać dorobek dawnych mistrzów fechtunku. Wśród atrakcji proponowanych przez Silkfencing znajdują się zajęcia z systemu walki szablą polską, mieczem długim i wiele innych.

Zapomniana gałąź tego sportu rozwijana jest w porozumieniu z wieloma instytucjami, m.in. z Akademią Bronioznawcy, Bujutsu Kan, Szkołą Wing Chun Kung Fu Jedwabny Szlak i Stowarzyszeniem Miłośników Dawnej Broni i Barwy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Francesco Nullo 23, 31-543 Kraków
ul. Janowice 402, 43-512 Wieliczka, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91183)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2487)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2487)
Groupon (1841)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry