Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazz, hip hop, 30+, pro: 4 wejścia na zajęcia taneczne od 39,99 zł w JDC Dance Studio (do -50%)

80 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wybrane zajęcia taneczne: pomysł na interesujące wykorzystanie wolnego czasu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów szkoły.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 695 673 290. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Spraw, by jesienne popołudnia nie wiały nudą i zakręć się z dzisiejszym grouponem wokół zajęć tanecznych w JDC Dance Studio.

Oferta
Zajęcia taneczne w 1 z 4 opcji:
1) 39,99 zł zamiast 80 zł za 4 wejścia na zajęcia tańca,
2) 74,99 zł zamiast 150 zł za 8 wejścia na zajęcia tańca,
3) 124,99 zł zamiast 250 zł za 16 wejść na zajęcia tańca,
4) 174,99 zł zamiast 350 zł za miesięczny karnet open.

Zajęcia do wyboru: jazz, hip hop, 30+, pro.

JDC Dance Studio
Ta szkoła tańca prowadzi zajęcia zarówno dla zupełnie początkujących, jak i dla zaawansowanych entuzjastów tańca. Dzięki temu w JDC Dance Studio swoją pasję mogą rozwijać nie tylko osoby rozpoczynające swoją przygodę z tańcem i traktujący go jako rekreacyjną formę spędzania czasu, ale i profesjonalni tancerze. Z myślą o nich przygotowano zajęcia warsztatowe, masterclassy oraz zamknięte grupy pokazowe.

Na podkreślenie zasługuj fakt, iż JDC Dance Studio w swojej ofercie posiada zajęcia programowe, co wyróżnia szkołę na tle konkurencji. Mowa tu o regularnych spotkaniach z określonym programem, który jest kontynuowany przez kolejne miesiące. Uczestnicy tego kursu na każdych zajęciach poznają zdefiniowaną porcję materiału i sukcesywnie utrwalają zdobytą już - w toku wcześniejszych spotkań - wiedzę. Na zakończenie trwającego rok cyklu zajęciowego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający zakończenie kursu na danym poziomie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Grzegórzecka 69, 31-530 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2518)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2518)
Groupon (1834)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry