Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Day spa z peelingiem i masażem, maską czekoladową i więcej od 99 zł w Studiu Pięknego Ciała

179 złod99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 45%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiet day spa obejmuje m.in. peeling cukrowy, maskę czekoladową, masaż całego ciała

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 12 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zabiegi nie odbywają się jednocześnie w tym samym pomieszczeniu.
Konieczna rezerwacja tel. 666 133 122 lub 12 423 44 55 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stres jest jak elektryk po korespondencyjnym kursie łącznia przewodów – powoduje spięcia. Uchroń swoje ciało przed porażeniem bólem i wybierz się na stacjonarne łączenie relaksu z dbaniem o urodę w Studiu Pięknego Ciała z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Pakiet day spa (min. 2,5 godz.) w 1 z 5 opcji:

1) 99 zł zamiast 179 zł za pakiet day spa I dla 1 osoby,
2) 109 zł zamiast 275 zł za pakiet day spa II dla 1 osoby,
3) 149 zł zamiast 360 zł za pakiet day spa VIP dla 1 osoby,
4) 199 zł zamiast 550 zł za pakiet day spa II dla 2 osób,
5) 259 zł zamiast 720 zł za pakiet day spa VIP dla 2 osób.

Pakiet day spa I:

 • peeling twarzy,
 • masaż twarzy,
 • maska kremowa,
 • peeling całego ciała,
 • maska czekoladowa.

Pakiet day spa II:

 • peeling cukrowy całego ciała,
 • maska czekoladowa,
 • masaż całego ciała na oliwce pomarańczowo-czekoladowej,
 • lampka wina, kawa bądź herbata do wyboru.

Pakiet day spa VIP:

 • zabiegi z pakietu day spa II,
 • masaż twarzy z kremem i peelingiem na twarz.

Studio Pięknego Ciała
Salon specjalizuje się w profesjonalnym modelowaniu sylwetki, ale w ofercie znajdują się także zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni, stóp i całego ciała. Dla wygody klientów gabinet udostępnia przestrzeń 150 m² oraz jasne klimatyzowane pokoje zabiegowe. Na miejscu znajduje się także duża sala ćwiczeń z TV, na której można korzystać z maszyn wspomagających odchudzanie: Vacu Well, Turbo Sonic, Fit Roll, a także siłowni. Ponadto oczekując na zabieg, warto tam napić się kawy w przestronnym holu, a w okresie letnim – w ogródku.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Urzędnicza 27, 30-051 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (82964)
Shopping (66)
Bilety (163)
Hotele
lokalne
Kraków (2191)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2191)
Groupon (1695)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry