Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Chirurgiczne wszczepienie implantu tytanowego od 1999 zł w Lider Dent Centrum Medycznym

od1999
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Tytanowe implanty wypełnią ubytki w uzębieniu, co znacznie poprawi wygląd uśmiechu oraz zwiększy komfort codziennego życia

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Informacje o przeciwwskazaniach medycznych dostępne w gabinecie. Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych pacjentów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niezakwalifikowania się do zabiegu nastąpi zwrot kosztów grouponu. Możliwość skorzystania z wykonania zabiegów na nowoczesnym fotelu masującym w cenie. Oferta nie obejmuje kosztów zdjęć, wizyt kontrolnych oraz dodatkowych zabiegów.
Konieczna rezerwacja tel. 500 13 22 44 lub mailowa: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 1999 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu tytanowego z łącznikiem (bez korony),
  • 2999 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu tytanowego z łącznikiem, wraz z koroną porcelanową na metalu.

Implanty to jedna z najskuteczniejszych metod rekonstrukcji braków zębowych. Implant zastępuje wcześniej utracony ząb bądź korzeń, na jego bazie odbudowuje się indywidualnie koronę zęba. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym i polega na chirurgicznym umieszczeniu w kości szczęki lub żuchwy implantu, czyli śruby stanowiącej podstawę do protetycznej rekonstrukcji zęba. Następnie implant zostaje zaszyty na czas gojenia. Tytanowa konstrukcja implantu przyjmowana jest przez organizm jak własna tkanka, dzięki czemu nie występują reakcje alergiczne. Z grouponem zdecydować się można również na stałe umocowanie estetycznej i wytrzymałej korony porcelanowej. Poza efektem estetycznym – pełnym uśmiechem – cenny jest wpływ implantu na zdrowie: zabezpiecza on bowiem sąsiednie zęby przed uszkodzeniem, a także zapobiega zanikowi kości.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Mogilska 21, 31-542 Kraków, MAŁOPOLSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84512)
Shopping (68)
Bilety (163)
Hotele
lokalne
Kraków (2157)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2157)
Groupon (1692)
Travelist (31)
Triverna (12)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry