Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Catering: 29,99 zł za groupon wart 150 zł na wybrany catering: Ekonomiczny, Standard lub Premium w Taste Chef

150 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Catering prosto na imprezę: wesele, chrzciny lub komunię ułożony pod konkretną ilość osób

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Opcja 1 i 2 obejmuje catering Ekonomiczny, Standard i Premium. Opcja 3 obejmuje catering Premium.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość wynajęcia sprzętu: namiotów, krzeseł, porcelany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 743 063 z ustaleniem menu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Catering na imprezy (m.in. wesele, chrzciny, komunię):

 • 29,99 zł za groupon wart 150 zł (Ekonomiczny, Standard lub Premium),
 • 49,99 zł za groupon wart 250 zł (Ekonomiczny, Standard lub Premium),
 • 79,99 zł za groupon wart 350 zł (Premium).

Catering ekonomiczny:

 • catering złożony z menu według ustaleń,
 • cena za osobę 35 zł, jeżeli natomiast wartość zamówienia zostanie przekroczona należy różnice pokryć zgodnie z jego cennikiem/menu.

Catering Standard:

 • catering złożony z menu według ustaleń,
 • profesjonalna obsługa podczas imprezy
 • zapewnienie sprzętu typu porcelana sztućce stoły obrusy itp.
 • cena za osobę 50 zł, jeżeli natomiast wartość zamówienia zostanie przekroczona należy różnice pokryć zgodnie z jego cennikiem/menu

Catering Premium:

 • catering złożony z menu według ustaleń
 • profesjonalna obsługa podczas imprezy
 • zapewnienie sprzętu typu porcelana sztućce stoły obrusy itp.
 • dekoracja stołów w kompozycje ze świeżych kwiatów
 • namiot cateringowy w ogrodzie
 • ogrzewanie i klimatyzacja namiotu
 • dekoracje sali lub kościoła
 • cena za osobę 100 zł, jeżeli natomiast wartość zamówienia zostanie przekroczona należy różnice pokryć zgodnie z jego cennikiem/menu

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kraków, KRAKÓW

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94120)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2450)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2450)
Groupon (1834)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry