Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badania serca z konsultacją od 54,99 zł w Poradni Vitalis

od139,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne badania układu krążenia wraz ze specjalistyczną konsultacją umożliwiają dokładną ocenę stanu serca

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Wymagana wcześniejsza rejestracja celem ustalenia terminu badania tel. 32 620 02 93 lub 733 433 494. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 16 opcji

 • 139,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja,
 • 119,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja,
 • 219,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i test wysiłkowy,
 • 199,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i test wysiłkowy,
 • 279,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i test pochyleniowy,
 • 259,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i test pochyleniowy,
 • 299,99 zł za Holter EKG 24 h + konsultacja i Stress Echo/UKG,
 • 279,99 zł za Holter RR 24 h + konsultacja i Stress Echo/UKG,
 • 69,99 zł za Holter EKG 24 h,
 • 54,99 zł za Holter RR 24 h,
 • 149,99 zł za Holter EKG 24 h + test wysiłkowy,
 • 129,99 zł za Holter RR 24 h + test wysiłkowy,
 • 199,99 zł za Holter EKG 24 h + test pochyleniowy,
 • 189,99 zł za Holter RR 24 h + test pochyleniowy,
 • 219,99 zł za Holter EKG 24 h + Stress Echo/UKG,
 • 219,99 zł za Holter RR 24 h + Stress Echo/UKG.

Holter EKG 24 h – całodobowa rejestracja rytmu i częstości pracy serca oraz zmian niedokrwiennych.
Holter RR 24 h – całodobowa rejestracja ciśnienia tętniczego krwi przez specjalny aparat składający się z mankietu do zakładania na ramię oraz sprzężonego z nim rejestratora.
Test wysiłkowy – pozwala na ocenę pracy serca podczas monitorowanego wysiłku fizycznego, jest pomocne w diagnostyce choroby wieńcowej, ocenie wydolności serca i zaburzeń rytmu serca.
Test pochyleniowy – pozwala na ocenę układu krążenia pacjenta w warunkach zbliżonych występujących podczas pionizacji ciała.
Stress Echo/UKG – podstawowe badaniem w diagnostyce chorób serca, ponieważ pozwala ocenić jego strukturę anatomiczną i pracę.

Poradnia Vitalis

Specjalnością poradni jest kardiologia, niemniej znajduje się w niej kilkanaście innych gabinetów. W Vitalis można znaleźć pomoc także w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, psychiatrii, USG, urologii, endokrynologii, chorób przewodu pokarmowego, seksuologii i rehabilitacji. Właścicielami Poradni Vitalis są dr n. med. Jacek Nowak, posiadający 27-letnie doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne w pełnej diagnostyce nieinwazyjnej oraz elektrokardiologii oraz dr hab. n. med Aleksander Żurakowski, specjalista w dziedzinie hemodynamiki z 20-letnim doświadczeniem klinicznym. Ich doświadczenie, energia i stale aktualizowana wiedza medyczna sprawiają, że w Poradni Vitalis można liczyć na kompleksową opiekę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kopernika 25, 32-540 Trzebinia

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91303)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2518)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2518)
Groupon (1834)
Travelist (28)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry