Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

8-godz. kurs fotografii, grafiki i animacji od 299, 99 zł i więcej opcji w Anima Art

od299,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs zawiera elementy showreel, motion graphic, prostych animacji, umożliwia współtworzenie filmów animowanych, animacji użytkowej, reklamy

Groupon ważny przez 6 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Materiały w cenie. Zajęcia są uruchamiane po zebraniu min. ilości osób (5 os. w grupie). Brak konieczności posiadania własnego sprzętu.
Konieczna rezerwacja tel. 601 864 843. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zdobądź przydatną wiedzę, która pozwoli Ci poprawić zawodowe kwalifikacje. Kup dzisiejszy groupon na kurs fotografii w Anima Art.

Oferta
Kurs fotografii, grafiki i animacji w 1 z 3 opcji:
1) 299, 99 zł za 8 godz. kurs,
2) 499, 99 zł za 16 godz. kurs,
3) 899, 99 zł za 32 godz. kurs.

 • pojedyncza lekcja trwa 60 min.
 • materiały w cenie
 • nie trzeba posiadać własnego sprzętu

Kurs 8 spotkań:

 • podstawowe pojęcia z zakresu fotografii analogowej i cyfrowej oraz grafiki komputerowej
 • wprowadzenie do programów: Photoshop, After Effects
 • ćwiczenia utrwalające nabytą wiedzę

Kurs 16 spotkań:

 • konfiguracja programu graficznego według potrzeb
 • praca na warstwach - zasady działania
 • retusz fotografii
 • fotomontaż
 • ćwiczenia utrwalające nabytą wiedzę

Kurs 32 spotkań:

 • wykorzystanie nabytej wiedzy z zakresu grafiki i oprogramowania
 • tworzenie rodzinnej kroniki fotograficznej (w tym również retusz starych zdjęć)
 • tworzenie profesjonalnej prezentacji biznesowej i produktowej
 • dostosowanie zdjęć dla stron WWW
 • poligrafia (zakres podstawowy) i przygotowanie zdjęć na potrzeby druku
 • animacje z użyciem Photoshop i After Effects
  Istnieje możliwość dostosowania tematyki zajęć do potrzeb słuchaczy.

Anima Art
Fundacja prowadzi działalność propagacyjną i edukacyjną w zakresie kultury i sztuki, a za zadanie ma inicjowanie i wspieranie nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego, w kraju i zagranicą. Anima Art wspiera twórczość młodych twórców, pobudzając działalność i aktywność środowisk nieprofesjonalnych artystów i twórców kultury, propaguje wykorzystanie nowoczesnych technologii w ogólnie pojętym rozwoju społecznym, artystycznym i kulturalnym oraz wspiera merytorycznie (i finansowo) rozwój indywidualny uczniów i studentów szkół artystycznych.

Z kolei - poprzez promocję wartościowych zjawisk kulturowych i artystycznych (o zasięgu lokalnym, regionalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym) - fundacja popularyzuje ideę ponadnarodowej współpracy i integracji środowisk artystycznych i naukowych. Innym polem działalności jest również organizacja konkursów, festiwali i konferencji.

Więcej znajdziesz na Facebooku.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zamoyskiego 29 IIp, 30-519 Kraków (Kraków-Podgórze)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93795)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kraków (2486)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2486)
Groupon (1831)
Travelist (30)
Triverna (12)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Kraków jest to jedno z największych miast w Polsce, zajmujące także czołowe miejsce pod względem liczby mieszkańców. Położone jest w południowej części naszego kraju nad Wisłą. Kraków często kojarzony jest z najsłynniejszymi zabytkami takimi jak Wawel, Kościół Mariacki, Sukiennice. Kraków to także miasto, które odegrało olbrzymią rolę w historii naszego kraju- było między innymi dawną stolicą Polski oraz siedzibą władców naszego kraju. Przez wieki było tłumnie odwiedzane przez znanych na całym świecie artystów oraz uczonych. W dzisiejszych czasach Kraków jest znanym centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym, a także miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Obecnie miasto łączy w sobie zachowane tradycje historyczne oraz współczesny intensywny rozwój, przyciągając tym do siebie niezliczoną ilość turystów. W dynamicznie rozwijającym się Krakowie powstają kluczowe węzły drogowe, lotnicze i kolejowe, nowoczesne biurowce, hotele i apartamenty, restauracje oraz galerie handlowe. Mieszkańcy jak i również osoby odwiedzające mają możliwość nie tylko poznawania miasta od strony historycznej, ale także skorzystania z jego udogodnień. Każdy z pewnością zaobserwuje w Krakowie liczne punkty usługowe, sklepy oraz parki- zachęcające zarówno do miłego spędzania wolnego czasu, zakupów jak i aktywności fizycznej. Wyjątkowy klimat oraz wiele możliwości ciągle rozwijającego się Krakowa dostrzegł portal zakupów grupowych- Grupeo. Pomaga on spełnić oczekiwania wielu mieszkańcom tego pięknego miasta oraz osobom je odwiedzającym w nabywaniu specjalnych kuponów rabatowych na towary i usługi związane z Krakowem. Promocyjne oferty zaprezentowane na Grupeo zawierają znaczne zniżki cenowe i stanowią okazje zakupowe. Ceny wysokiej jakości produktów i usług są obniżone nawet do 70% w stosunku do cen rynkowych! Wybór na portalu Grupeo jest bardzo duży i dotyczy wielu dziedzin naszego życia. Na stronie znajdziemy zniżki na usługi kosmetyczne i zdrowotne, szeroką gamę ofert polecanych restauracji, SPA, miejsc odnowy bilogicznej, hoteli oraz punktów noclegowych. Grupeo w specjalnej kategorii "Kraków" prezentuje także kupony zniżkowe związane ze sportem i czynnym wypoczynkiem (siłownia, fitness, basen itp.) oraz promuje różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Krakowianie jak i goście odwiedzający miasto dzięki Grupeo mogą skorzystać również z prezentowanych tutaj szkoleń i kursów, mają także możliwość kupna po okazyjnej cenie akcesoriów i usług motoryzacyjnych, elementów wyposażenia domu i ogrodu, sprawdzonego sprzętu elektronicznego i multimedialnego czy też zabawek dla dzieci. Grupeo zachęca do zakupów grupowych, dzięki którym każdy otrzyma w zamian wiele korzyści, związanych zarówno z planowaniem swojego czasu wolnego jak i sprawami finansowymi. Bo zakupy z Grupeo to spore oszczędności pieniężne oraz pełna satysfakcja!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry