Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany dla 2 osób za 34,99 zł i więcej opcji w Fabryce Porcelany AS Ćmielów (do -42%)

60 złod34,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 42%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pierwsze i jedyne w Polsce Żywe Muzeum Porcelany

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Usługa przewodnika w cenie. Dla osób z grouponem -70% na zakup pamiątki: kubka bądź filiżanki (cena po rabacie ok. 20 zł).
Konieczna rezerwacja tel. 535 588 960 lub 15 861 20 21. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Zwiedzanie Żywego Muzeum Porcelany i Wystawy Starej Porcelany z przewodnikiem:

  • 34,99 zł zamiast 60 zł za zwiedzanie przez 2 osoby,
  • 52,99 zł zamiast 90 zł za za zwiedzanie przez 3 osoby,
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za za zwiedzanie przez 4 osoby,
  • 87,99 zł zamiast 150 zł za za zwiedzanie przez 5 osoby.

W Żywym Muzeum Porcelany zwiedzający mają okazję odkryć tajemnice ręcznej produkcji porcelany prezentowanej “na żywo”, a we wnętrzu starego, 22-metrowego pieca do wypalania porcelany obejrzeć film o ćmielowskiej manufakturze. Natomiast na Wystawie Starej Porcelany prezentowane są historyczne eksponaty - od początku produkcji porcelany w Ćmielowie, po współczesne projekty. Najnowszą ekspozycją jest kolekcja porcelanowych figurek z różnych części świata.

Fabryka Porcelany AS Ćmielów

Manufaktura kultywująca przedwojenne tradycje produkcji porcelany z wykorzystaniem oryginalnych modeli i form. Firma ta jest jedyną fabryką w Polsce i Europie produkującą różową porcelanę wg. oryginalnej receptury. W Żywym Muzeum Porcelany można obejrzeć proces produkcji “na żywo”, a gotowe produkty zakupić w przyfabrycznym sklepie firmowym. Dla “spragnionych” większych wrażeń w luksusowej kawiarni Leżąca Kotka podawane są najdroższa kawa świata kopi luwak, kawa “z porcelaną” oraz wyjątkowe herbaty świata. Fabryka jest laureatem wielu nagród i wyróżnień m.in. godło “Teraz Polska” , I miejsce w konkursie “Designed in Poland” w Rzymie oraz wyróżnienie “Najlepsze w Polsce” za działalność muzealną.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów, świętokrzyskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Kielce (437)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (437)
Groupon (380)
Travelist (5)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry