Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis komputerowy od 29,99 zł w firmie Portal

130 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 77%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Serwis komputera obejmuje m.in. instalowanie sterowników, aktualizację oprogramowania, diagnozę usterek i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy tylko prac wykonywanych na miejscu, w siedzibie firmy, obejmuje komputery PC oraz laptopy.
Konieczna rezerwacja tel. 791 217 001. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie ma nic bardziej denerwującego niż ślimacze tempo – równo potrafi otępić i zbić z tropu. Nabierz szybkości podczas pracy, dzięki usprawnieniu swojego sprzętu w serwisie Portal z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Serwis komputera w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 130 zł za serwis 1 komputera,
2) 49,99 zł zamiast 240 zł za serwis 2 komputerów,
3) 69,99 zł zamiast 340 zł ze serwis 3 komputerów.

Serwis obejmuje:

  • instalowanie sterowników,
  • usuwanie wirusów, trojanów, oprogramowania typu adware,
  • instalację dodatkowych napędów, kości pamięci i kart rozszerzeń oraz wymianę pamięci RAM i dysków twardych,
  • aktualizację oprogramowania,
  • diagnoza dysku twardego, temperatury procesora i karty graficznej
  • diagnoza usterek w laptopach i komputerach: sprzęt nie uruchamia się/działa niestabilnie
  • zmianę konfiguracji pod kątem wydajności systemu.

Portal Kompleksowe Rozwiązania Informatyczne
Specjaliści z serwisu zajmują się komputerami PC i laptopami – wymieniają podzespoły, instalują sterowniki, przeprowadzają konserwację wentylatorów oraz robią wszystko by zapewnić bezawaryjne i komfortowe używanie sprzętu. Ponadto Portal zajmuje się sprzedażą komputerów i akcesoriów, a także konfiguruje serwery oraz nimi administruje.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Słowackiego 10A, 25-365 Kielce, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91465)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kielce (450)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (450)
Groupon (392)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry