Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż relaksacyjny, antycellulitowy, klasyczny i więcej od 29,99 zł w Salonie Masażu Nefryt w Kielcach

70 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 57%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

6 różnych masaży do wyboru, czas trwania: 30-60 min

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 510 797 398. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem poznasz znaczenie słów relaks i ukojenie. Wystarczy udać się do Salonu Masażu Nefryt w Kielcach.

Oferta
Wybrany masaż w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 70 zł za 1 wybrany masaż,
2) 79,99 zł zamiast 210 zł za 3 wybrane masaże,
3) 119,99 zł zamiast 350 zł za 5 wybranych masaży.

Masaże do wyboru:

  • Masaż klasyczny kręgosłupa (30 min)
  • Masaż klasyczny całego ciała (60 min)
  • Masaż odchudzający (energiczny) antycellulitowy (30 min)
  • Masaż relaksacyjny pleców (30 min)
  • Masaż stóp (30 min)
  • Masaż kręgosłupa na łóżku termalnym HotStone (35 min)

Salon Masażu Nefryt
Otwarty od roku salon specjalizuje się w różnego rodzaju masażach. W ofercie można znaleźć zarówno masaż klasyczny, odchudzający, jak i relaksacyjny czy antycellulitowy. Wykonywane są tu również zabiegi podczerwieni na całe ciało oraz drenażu limfatycznego kończyn dolnych. Dzięki temu w Salonie Masażu Nefryt można się nie tylko rozluźnić i odstresować, ale również pozbyć bólów i dolegliwości.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul.Seminaryjska 15a/2, 25-372 Kielce
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92028)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Kielce (450)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (450)
Groupon (388)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry