Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot widokowy motoparalotnią Kielce z akrobacjami za 250 zł z elementami akrobacji i więcej z firmą FLY-TRYB (do -41%)

400 złod250
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 38%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Loty motoparalotnią z akrobacjami to wyjątkowe odczucie przestrzeni!

Groupon ważny przez 3 miesięce od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę prawnego opiekuna. Waga maks. uczestnika 120 kg. Oferta dostępna: marzec–wrzesień w godz. 6-9 oraz od godz. 17 do zachodu słońca, wrzesień i październik w godz. 7-10 oraz od godz. 15 do zachodu słońca, listopad–marzec: cały dzień.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Zalecane wygodnie obuwie na miękkiej podeszwie. Przed lotem konieczne podpisanie regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 074 566 z podaniem kodu grouponu. Rezerwację należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jeśli potrzebujesz trochę adrenaliny i chcesz poczuć gęsią skórę na rekach to skorzystaj z lotu motoparalotnią z elementami akrobacji z doświadczonym pilotem.

Wybierz 1 z 5 opcji

Lot motoparalotnią nad Kielcami i Otuliną Świętokrzyskiego Parku Narodowego:

  • 250 zł zamiast 400 zł za lot dla 1 osoby,
  • 499 zł zamiast 800 zł za lot dla 2 osób (łącznie 2 loty),
  • 699 zł zamiast 1200 zł za lot dla 3 osób (łącznie 3 loty),
  • 350 zł zamiast 500 zł za lot z filmem Full HD dla 1 osoby (1 kamera),
  • 499 zł zamiast 700 zł za lot z filmem Full HD dla 1 osoby (2 kamery).

Czas trwania lotu: do 15 min.

Loty motoparalotnią Kielce z akrobacjami:

Wznosząc się wysoko nad ziemię można doświadczyć niesamowitych emocji związanych z samym szybowaniem w powietrzu oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy niczym z obrazka. Widok z lotu ptaka odkrywa nowe horyzonty i pozwala spojrzeć na świat z innej niż zazwyczaj perspektywy. Przygodę uwiecznić można korzystając z aparatu fotograficznego i kamery. Istnieje również możliwość zamówienia filmu z lotu za dodatkową opłatą.

Szczegółowe informacje dotyczące lotu dostępne tutaj

Lokalizacje:

  • Krajno-Parcele 55a, 26-008 Górno,
  • ul. Sienkiewicza 26, 25-301 Kielce,
  • ul. Legionistów 26a, 28-400 Pińczów,
  • Podklonówka 69, 26-001 Masłów Pierwszy.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Krajno-Parcele 55A, 26-008 Górno, ŚWIĘTOKRZYSKIE
ul. Podklonówka 69, 26-001 Masłów Pierwszy
ul. Centrum, 25-001 Kielce

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kielce (451)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (451)
Groupon (393)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry