Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. B za 999,99 zł i więcej opcji w Szkole Jazdy Enigma

1250 złod999,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pełny kurs na prawo jazdy realizujemy na samochodach m-ki Toyota Yaris (6-biegowych) - takich samych jak egzaminacyjne w WORD Kielce

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowa opłata za pakiet materiałów szkoleniowych pt. "Teoria w domu" - 90 zł (podręcznik + testy). Początek każdego kursu w poniedziałki o godz. 16. Egzaminy wewnętrzne (teoria + praktyka) w cenie. Możliwość nabycia e - testów. Badania lekarskie płatne dodatkowo.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 41 343 11 80.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs na prawo jazdy kat. B:

  • 999,99 zł zamiast 1250 zł za kurs,
  • 1 099,99 zł zamiast 1450 zł za kurs z 4 godz. jazd doszkalających.

Kurs obejmuje:

  • 30 godz. teorii (po 45 min.), lub opcjonalnie “Teoria przerabiana w domu”
  • 10 godz. szkoleń komputerowych (po 60 min.),
  • 30 godz. praktyki (po 60 min.).

Szkoła Jazdy Enigma

Umiejętność prowadzenia samochodu przydaje się w codziennym życiu. W Szkole Jazdy Enigma kursanci poznają zasady ekojazdy czy radzenia sobie w nietypowych sytuacjach na drodze. Placówka proponuje szkolenia z każdej z dostępnych kategorii prawa jazdy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Paderewskiego 14, 25-004 Kielce, świętokrzyskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84309)
Shopping (64)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Kielce (412)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (412)
Groupon (382)
Travelist (5)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry