Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia taneczne: 4 wejścia za 69 zł i więcej opcji w Party Dance Style (do -55%) – 4 lokalizacje

140 złod69
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 51%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Party Dance: autorski styl oparty na improwizacji, prowadzeniu przez partnera i stylingu partnerki
  • Dowolność: pozostawia miejsce na improwizacje – pasuje do każdego typu muzyki i imprezy - na zajęcia można przyjść bez osoby do pary
  • Instruktorzy: pedagodzy i tancerze najwyższej klasy „S” oraz wielokrotni mistrzowie międzynarodowych zawodów
  • Czas trwania zajęć: 120 minut

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy osób, które nie uczęszczały wcześniej na zajęcia party dance.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każde 2 wejścia są wymienne na 1 wejście dla pary. Groupon należy wykorzystać w ciągu 1 miesiąca od pierwszej wizyty. Informacje udzielane telefonicznie: 602 368 578 oraz 500 105 869.
Konieczna rezerwacja mailowa [email protected]  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poznaj nowe ruchy i wykorzystaj je na każdej imprezie z dzisiejszym grouponem w szkole Party Dance Style.

Oferta
Karnet na zajęcia taneczne w 1 z 3 opcji:

1) 69 zł zamiast 140 zł za 4 zajęcia,
2) 129 zł zamiast 280 zł za 8 zajęć,
3) 189 zł zamiast 420 zł za 12 zajęć.

Party Dance Style
Jako pierwsza i jedyna w Polsce szkoła uczy stylu party dance, podobnego do bardzo popularnego na Zachodzie modern jive’a czerpiącego inspiracje z tańców z różnych krajów, m.in. z salsy, tanga argentyńskiego czy rock’n’rolla. Na rodzimy grunt został sprowadzony przez Piotra i Pawła Żaczków oraz Żanetę Krysińską – założycieli szkoły i wielokrotnych zwycięzców Modern Jive Championships.

Jedna lekcja party dance trwa 1.5 godz. i podzielona jest na trzy części: figury podstawowe, zaawansowane kombinacje i freestyle, podczas której można przećwiczyć poznane ruchy, korzystając ze wskazówek instruktora.

Zobacz film z lekcji tutaj.

Oferta szkoły obejmuje też m.in. zajęcia akrobacji w powietrzu Airsteps, tańców łacińskich i standardowych czy tanga argentyńskiego. Jest skierowana do wszystkich grup wiekowych, a zajęcia odbywają się w formie spotkań tygodniowych, warsztatów weekendowych oraz wieczorków tanecznych. Zdobyte tu umiejętności podwyższają pewność siebie każdego tancerza i sprawdzają się podczas wszystkich okazji do świętowania. Szkoła ma również specjalną propozycję dla przyszłych małżonków. Tworzona indywidualnie unikalna choreografia pierwszego tańca wraz z treningami, pozwoli młodej parze wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia.

Dostępne lokalizacje:

ul. Platynowa 1 (XL LO)
00-808 Warszawa

ul. Chmielna 9
00-021 Warszawa

Al. Jerozolimskie 123a (przy pl. Zawiszy)
02-017 Warszawa

ul. Towarowa 22
00-839 Warszawa

taniec
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Chmielna 9, 00-021 Warszawa
ul. Al. Jerozolimskie 123A (przy pl. Zawiszy), 02-017 Warszawa
ul. Platynowa 1, 00-808 Warszawa
ul. Towarowa, 00-839 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Kielce (451)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (451)
Groupon (393)
Travelist (4)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry