Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

189 zł za groupon zniżkowy wart 599 zł na projekt koncepcyjny ogrodu z wizualizacją i więcej opcji w firmie Ostoja

599 złod189
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 68%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do zaprojektowania i wykonania ogrodu, oczka wodnego, systemu nawadniającego i nie tylko

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu.
Konieczna rezerwacja tel. 785 599 232 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o zielone otoczenie swego domu. Zrobisz to z dzisiejszym grouponem na usługi w firmie Projektowanie i Wykonawstwo Ogrodów Ostoja.

Oferta
1) 189 zł za groupon zniżkowy wart 599 zł na projekt koncepcyjny ogrodu o powierzchni powyżej 1000 m² i w 3D, rzut w 2D z wizualizacją na płycie CD, pobranie wymiarów na podstawie dostępnych map, dokumentację zdjęciową, rozmowę wstępną, prezentację pośrednią i finalną,
2) 249 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na projekt i wykonanie oczka wodnego,
3) 249 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na projekt i wykonanie systemu nawadniającego w ogrodzie,
4) 249 zł za groupon zniżkowy wart 1000 zł na projekt i ułożenie kostki w ogrodzie,
5) 499 zł groupon zniżkowy wart 1300 zł na projekt wykonawczy (techniczny) na podstawie 1 z 2 koncepcji (usługa zawiera projekt zieleni, nawierzchni, automatycznego nawadniania, oświetlenia, małej architektury; opracowanie w 2D i 3D oraz kosztorys wraz z charakterystyką roślin i opisem pielęgnacji w kolejnych latach),
6) 2999 zł za groupon zniżkowy wart 10 000 zł na projekt ogrodu i jego realizację w ogrodzie o powierzchni powyżej 4000 m² (wszystkie usługi z wyjątkiem małej architektury, czyli nawierzchnie, rzeźby, fontanny, altany, nawadnianie, oświetlenie).

Projektowanie i Wykonawstwo Ogrodów Ostoja
Istniejąca od 2001 roku firma stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania, wykonania i pielęgnacji ogrodów przydomowych, orientalnych i wodnych, by podkreślić indywidualny charakter każdego zielonego terenu. Eksperci zwracają uwagę na potrzeby i oczekiwania ich użytkowników, jak również na otaczający krajobraz. Wszystko po to, by realizacje zachowywały równowagę między projektowaną roślinnością a strukturami architektonicznymi, były kreatywne a przy tym funkcjonalne.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Piła 70B, 26-200 Końskie, 26-200 Piła, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84835)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Kielce (446)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (446)
Groupon (388)
Travelist (5)

Polub nas na Facebooku:

Kielce jest to miasto położone w południowej części centralnej Polski w Województwie Świętokrzyskim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy, naukowy i turystyczny. Kielce posiadają sprawną infrastrukture drogową i kolejową oraz są miejscem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych. Miasto się stale rozwija i jest przyjazne zarówno dla swoich mieszkańców jak i gości odwiedzających. W Kielcach warto zobaczyć bazylikę, kielecki rynek, ratusz oraz liczne muzea, parki, pomniki, kościoły. Miasto łączy w sobie historyczną tradycję oraz nowoczesność. W centrum Kielc znajduje się wiele hoteli, restauracji, lokali usługowych, barów, sklepów oraz galerii handlowych. Można więc przyjemnie spędzić tam czas. Do mieszkańców Kielc oraz osób związanych z miastem dociera znany w Polsce portal zakupów grupowych-Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje promocyjne oferty na usługi i produkty zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dotyczą one różnych dziedzin naszego życia, tak więc każdy powinien znaleźć tutaj dla siebie coś odpowiedniego- według własnych oczekiwań i upodobań. Grupeo dzięki zebranym w jednym miejscu kuponom uprawniającym do uzyskania rabatów powoduje, że ludzie chętnie nabywają produkty i usługi dużo taniej w stosunku do cen rynkowych. Codziennie w serwisie Grupeo ukazują się promocyjne kupony na noclegi w hotelach, posiłki w restauracjach, pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie. Użytkownicy Grupeo z pewnością dostrzegą tu wyjątkowe okazje na markowe perfumy, modną odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny, zabawki, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, kursy szkoleniowe oraz wiele produktów codziennego użytku. Dzięki Grupeo można też nabyć tańsze bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wejściówki na basen , do klubu fitness czy też siłowni. Wielu ludzi korzysta z Grupeo i robi zakupy taniej. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą przeznaczać na inne cele lub przyjemności. Codziennie na Grupeo pojawiają się nowe i interesujące oferty wraz z kuponami zniżkowym. Warto jednak pamiętać, aby skorzystać z promocji należy podjąć decyzję w odpowiednim czasie, gdyż każda prezentowana oferta ma ograniczoną ilość dostepną dla konsumentów jak i ma ściśle określony czas ważności. Jeśli ktoś nie podejmie decyzji "na czas" utraci możliwość skorzystania z okazji. Grupeo promuje tańsze zakupy dające ludziom pełną satysfakcję i zadowolenie. Każdy może oszczędzać na zakupach grupowych razem z Grupeo!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry