Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zajęcia gimnastyczne: 10 wejść (99,99 zł) lub karnet open (od 119,99 zł) w EvoGYM w Katowicach (do -47%)

190 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 47%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zajęcia gimnastyczne mają charakter ogólnorozwojowy, stąd wzmacniają mięśnie, poprawiają kondycję i sprawność, zwiększają wytrzymałość itd.

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Min. wiek uczestnika to 4 lata. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Konieczna rezerwacja tel. 571 258 167. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 99,99 zł zamiast 190 zł za 10 wejść na zajęcia gimnastyczne,
  • 119,99 zł zamiast 210 zł za karnet open dla 1 osoby na zajęcia gimnastyczne,
  • 169,99 zł zamiast 300 zł za karnet open dla dorosłych i dla dzieci na zajęcia gimnastyczne.

Zajęcia gimnastyczne są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą podnieść swoją ogólną sprawność fizyczną. Docenią je zwłaszcza miłośnicy crossfitu, tańca na rurze, piłkarzy, tenisistów, siatkarzy, sportów walki oraz innych sportów indywidualnych i drużynowych.  Mogą na nie uczęszczać już czterolatki. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach od 14:30 do 21:30, na profesjonalnej sali do gimnastyki sportowej, która jest wyposażona w sprzęt do uprawiania dyscyplin gimnastycznych. Warto dodać, że dla uczestników tych zajęć 2 razy do roku organizowane są zawody gimnastyczne w czasie trwania Śląskiego Festiwalu Gimnastycznego.

EvoGYM

Kadrę ośrodka tworzy spora grupa trenerów i instruktorów wielu dyscyplin sportowych, zarówno tych drużynowych, jak i indywidualnych. Dążą do tego, by uczestnicy ich zajęć zwiększyli swoją kondycję i sprawność fizyczną, co pozwoli im uprawiać rekreację fizyczną na najwyższym poziomie. Dlatego też prowadzone przez nich treningi zawierają elementy gimnastyki sportowej. By jednak zapewnić ćwiczącym bezpieczeństwo podczas wykonywania ewolucji, kładą ogromny nacisk na profilaktykę i kompleksowe przygotowanie organizmu to zwiększonych obciążeń treningowych. EvoGYM oferuje przy tym nie tylko treningi personalne i zajęcia grupowe, ale również członkostwo w Śląskiej Akademii Sportu, w której stosowana jest innowacyjna selekcja do większości olimpijskich dyscyplin sportowych. Tym, którzy będą chcieli trenować po godzinach, ośrodek proponuje zakup na miejscu sprzętu gimnastycznego, m.in. poręczy, drążków i odskoczni.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Mikołowska 26, 40-066 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93795)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Gliwice (1040)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1040)
Groupon (1052)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry